Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2018 15:51
Mafia 3 w PlayStation Plus. Sony zachęca do zapoznania się z historią
2539V

Mafia 3 w PlayStation Plus. Sony zachęca do zapoznania się z historią

Sony dość niespodziewanie opublikowało materiał zachęcający graczy do Mafia 3. Tytuł jest dostępny w PlayStation Plus i firma wymienia trzy elementy z produkcji, które powinny zainteresować szerokie grono odbiorców.

7 października 2016 roku odbyła się premiera trzeciej odsłony Mafii. Gracze długo czekali na tę opowieść, ale Hangar 13 nie dopilnowało wielu elementów i w rezultacie gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 66%.

Napisz recenzję gry z oferty PS Plus - zgarnij subskrypcję i prenumeratę PSX Extreme

Mimo wszystko jest to bez wątpienia dobra produkcja do wypróbowania w PlayStation Plus. Opowieść w tym wypadku ukończycie po około 22 godzinach i znajdziecie jeszcze sporo dodatkowych aktywności przygotowanych przez deweloperów. Należy na pewno jeszcze dodać, że gra została znacząco poprawiona względem pierwotnej wersji.

Sony zachęca do wypróbowania tytułu i właśnie historia jest zdaniem przedstawicieli japońskiej korporacji jednym z elementów, który powinien zainteresować graczy. W sumie trudno się z tym nie zgodzić, bo właśnie scenariusz jest jednym z najlepszych elementów trzeciej Mafii.

Hangar 13 pracuje już nad kolejnym projektem, ale aktualnie autorzy nie zdradzają, czy otrzymali od 2K Games zadanie stworzenia Mafia 4.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2k games Hangar 13 mafia 3 Mafia III