Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2018 07:47
Diablo 3 Nintendo Switch
1456V

Diablo 3 na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Przeciek zdradza konkrety

Blizzard na początku roku opublikował tajemniczą zajawkę, która miała zapowiedzieć przygotowanie Diablo 3 na Nintendo Switch. Firma nie spodziewała się tak ożywionej reakcji fanów, więc szybko zdementowała informację, jednak gra powstaje i zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Temat Diablo 3 na Nintendo Switch ożył w lutym. Wtedy to jeden z informatorów wspomniał, że gra otrzyma tytuł Blizzarda oraz Fortnite – jak wiadomo Epic Games zaoferowało pozycję z gatunku Battle Royale na urządzenie Japończyków. Później nawet pojawiła się tajemnicza zajawka, ale od tego czasu czekamy.

Diablo 4 zostanie ujawnione jeszcze w tym roku? Blizzard potwierdza wiele projektów

Dziennikarze Forbesa są jedną z nielicznych redakcji wtajemniczonych w powstawanie gry, jednak tylko ta ekipa zdecydowała się opublikować wiadomość o produkcji przed czasem. Standardowo post zniknął ze strony, jednak gracze zabezpieczyli niezbędne materiały.

Diablo 3 ma trafić na Nintendo Switch w wersji Eternal Collection, czyli ze wszystkimi wcześniej wydanymi rozszerzeniami (Reaper of Souls i Rise of the Necromancer). Twórcy zapewnią nawet ekskluzywne rozszerzenie, ponieważ w grze ma pojawić się zestaw pancerzy Ganondorfa z The Legend of Zelda. Z pakietu skorzystają wszystkie klasy, a jednocześnie w tytule pojawi się specjalna ramka z motywem Tri-Force, kurczak jako pet oraz skrzydła.

Gra wykorzysta z funkcji Nintendo Switcha – lokalna kooperacja dla czterech śmiałków na jednej konsoli, czterech graczy z własnymi urządzeniami stworzą małą sieć, ale i tak pewnie większość graczy skorzysta z abonamentu Nintendo Switch Online i będzie ubijać demony dzięki trybowi multiplayer.

Diablo 3 Eternal Collection trafi jeszcze w tym roku na Nintendo Switch i gra będzie kosztować 60 dolarów. Warto pamiętać, że niedawno Blizzard potwierdził prace nad „wieloma projektami” w uniwersum Diablo.

Poniżej możecie nawet spojrzeć na screen.

Diablo 3 Nintendo Switch

Źródło: https://wccftech.com/diablo-iii-nintendo-switch-leak/

Tagi: Blizzard diablo 3 Nintendo nintendo switch przeciek switch