SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2018 11:00
For Honor już dostępny w Games with Gold. Grajcie za darmo!
912V

For Honor już dostępny w Games with Gold. Grajcie za darmo!

Wielki tytuł Ubisoftu jest od dzisiaj dostępny dla subskrybentów Xbox Live Gold i jest to świetny moment na sprawdzenie propozycji Francuzów. Gra znacząco urosła od premiery w 2017 roku.

Microsoft przedstawił mocny zestaw Games with Gold na sierpień. Wśród tytułów znalazł się między innymi For Honor, który choć nie został doceniony przez graczy w okolicach premiery, to jednak Ubisoft systematycznie rozwija produkcję.

Games with Gold sierpień. Poznajcie wszystkie gry

To jest właśnie dobry moment na sprawdzenie For Honor. Tytuł jest w mądry sposób rozwijany przez Ubisoft, ponieważ firma systematycznie dba o sezony, podczas których do pozycji trafiają nowe mapy, kolejne tryby oraz nowe postacie. Lokacje oraz warianty zabawy są dostępne za darmo, a bohaterów można nabyć za walutę dostępną w grze lub po prostu zainwestować pieniądze.

Ubisoft wciąż dba o pozycję oferując dodatkowe atrakcje, więc subskrybenci Xbox Live Gold naprawdę powinni zerknąć na pozycję – jest to jedna z ciekawszych produkcji dostępnych w usłudze od dawna.

Dzięki Games with Gold zagracie również w Forza Horizon 2 10th Anniversary Edition oraz Disney Epic Mickey 2: The Power of Two.

Tagi: For Honor games with gold Microsoft xbox one