Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2018 11:25
World of Warcraft: Battle for Azeroth na zwiastunie. Wielka wojna właśnie się rozpoczęła
658V

World of Warcraft: Battle for Azeroth na zwiastunie. Wielka wojna właśnie się rozpoczęła

Blizzard udostępnił Battle for Azeroth, czyli kolejne rozszerzenie do World of Warcraft. Wielkie MMORPG pozwoli graczom uczestniczyć w ogromnej bitwie i przygotowany materiał zapowiada atrakcje.

W nocy Blizzard zaprosił graczy na kolejny dodatek do World of Warcraft. Rozszerzenie w znaczący sposób rozszerza produkcję i oferuje graczom sporo dodatkowej zawartości. Jest to jeden z największych DLC do uznanej produkcji.

World of Warcraft: Battle for Azeroth oraz Monster Hunter: World ulepszone dzięki sterownikowi Game Ready  

World of Warcraft: Battle for Azeroth wprowadza między innymi dwie, legendarne krainy, w których gracze otrzymają możliwość przekonania mieszkańców do wspólnej walki za Hordę lub za Przymierze. Twórcy udostępnili „sprzymierzone rasy” i choć w tym wypadku nie dostajemy zupełnie nowych postaci, to jednak gracze mogą wskoczyć w buty między innymi Taurenów z Wysokich Gór, Elfów Pustki, czy też Czarnorytnych Krasnoludów.

W grze pojawiają się nowe wyspy, na których nie brakuje kolejnych przeciwników do pokonania, lochów do zwiedzenia, czy też najróżniejszych celów do zrealizowania. Sporym odświeżeniem jest także Front Wojenny, czyli dwudziestoosobowe, kooperacyjne zadania. Podczas rozgrywki zawodnicy gromadzą zasoby i budują potęgę swojej frakcji.

Poniższy materiał to fabularny wstęp, który pokazuje początek wielkiego konfliktu. Blizzard w końcu zdecydował się na ogromną wojnę i starcie zaangażuje wszystkich sympatyków World of Warcraft.

Źródło: Youtube.com

Tagi: Blizzard pc trailer World of Warcraft zwiastun