Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2018 13:41
Rainbow Six: Siege Masters League w Polsce. 20 tysięcy dla najlepszych drużyn
512V

Rainbow Six: Siege Masters League w Polsce. 20 tysięcy dla najlepszych drużyn

Polski oddział Ubisoftu właśnie ogłosił wielkie wydarzenie dla miłośników Rainbow Six: Siege. Sympatycy otrzymają możliwość zagrania w wielkim turnieju, którego pula nagród wynosi 20 tysięcy złotych. Poznajcie szczegóły.

Ubisoft bardzo chętnie rozwija Rainbow Six: Siege, więc mogliśmy się spodziewać, że również Polacy otrzymają możliwość wzięcia udziału w profesjonalnym turnieju. Rodzimy oddział francuskiej korporacji właśnie ogłosił „Masters League”.

Rainbow Six: Siege Six Major Paris. Wielki turniej przedstawi nową zawartość

Rainbow Six: Siege Masters League to w zasadzie Mistrzostwa Polski. Turniej jest skierowany dla wszystkich graczy, którzy chcą sięgnąć po tytuł najlepszych zawodników w naszym kraju.

Tak wydarzenie zapowiada Kamil Ściana, Brand Manager z polskiego oddziału Ubisoftu:

„Masters League jest naturalną kontynuacją Mistrzostw Polski, które organizowaliśmy w poprzednich latach, a które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. To także po cyklicznych turniejach Rookie League i uruchomieniu dedykowanego kanału na Twitchu kolejny element mający na celu rozwój polskiej sceny Rainbow Six Siege”

Jesteście zainteresowani? Wskakujcie na stronę i wysyłajcie zgłoszenie, bo pierwszy mecze odbędą się już 20 sierpnia. Na początku zawodnicy trafią do fazy eliminacji, która zostanie podzielona na cztery turnieje kwalifikacyjne. W każdym turnieju zobaczymy maksymalnie 64 zespoły, które rozegrają mecze w drabince Single Elimination (SE), w trybie BOI (Best of One). Mecze o awans z każdej rundy kwalifikacyjnej rozgrywane będą w systemie BO3 (Best of Three). Standardowo formacje, którym nie uda się awans do fazy zasadniczej, mogą brać udział w kolejnych kwalifikacjach.

Z każdej rundy eliminacji poznamy po dwie drużyny, które awansują do fazy zasadniczej Master League – w tym wypadku mecze odbędą się w każdą środę od 5 września do 3 października. Tutaj organizatorzy zaoferują grupy rozgrywane w formie drabinki Double Elimination (DE) i najlepsze dwa zespoły awansują na finały lanowe.

Zmagania drużyn wraz z komentarzem będzie można oglądać na oficjalnym polskim kanale Rainbow Six na Twitchu: twitch.tv/rainbow6pl. Szczegóły odnośnie czasu i miejsca rozegrania finałów zostaną ogłoszone wkrótce.

Ubisoft Polska ogłosił także dedykowaną platformę ligową Rainbow Six: Siege, której celem jest jest zrzeszenie wszystkich polskich graczy szukających bieżących informacji ze świata Rainbow Six Siege oraz którzy chcą rozegrać mecze w ramach lig Rookie League i Masters League. Poza turniejami na graczy czekają konkursy oraz regularne streamy prowadzone codziennie, przez cały tydzień. W planach polskiego oddziału Ubisoftu jest stały rozwój platformy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft