SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2018 20:30
Overwatch z Summer Games 2018. Znany tryb powrócił
390V

Overwatch z Summer Games 2018. Znany tryb powrócił

Blizzard nie zapomina o sympatykach piłki nożnej. Twórcy właśnie udostępnili znany tryb, który pozwala na oderwanie się od smutnej rzeczywistości i strzelania w głowy przeciwników. Zobaczcie zwiastun Summer Games 2018.

Overwatch jest wciąż w świetny sposób rozwijany przez Blizzard. Deweloperzy nie zapominają o swojej wielkiej strzelance, która wciąż cieszy się dobrym zainteresowaniem. Studio właśnie potwierdziło nową aktualizację.

Overwatch z nowym bohaterem. Burzyciel dostępny dla wszystkich

Letnie Igrzyska właśnie wystartowały na serwerach Overwatch. Jest to coroczna impreza przygotowywana przez Blizzard, dzięki której gracze mogą sprawdzić tryb inspirowany piłką nożną, a jednocześnie fani zdobywają nowe skórki.

Deweloperzy przygotowali 50 kosmetycznych przedmiotów, które pozwolą upiększyć Waszych ulubionych bohaterów. Aktualizacja jest oczywiście dostępna za darmo, więc wszyscy sympatycy marki Overwatch mogą od dzisiaj zapoznawać się z nową zawartością.

Wśród pierwszych opinii pojawia się narzekanie na brak nowych atrakcji – Blizzard zdecydował się dodać wyłącznie nową arenę. Pusan zaprowadzi fanów do Korei Południowej, jednak pod względem rozgrywki Lucioball oferuje znane atrakcje.

Wydarzenie zakończy się 30 sierpnia.

Tagi: