SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2018 19:09
The Walking Dead: The Final Season na zwiastunie. Czy to może się jeszcze udać?
366V

The Walking Dead: The Final Season na zwiastunie. Czy to może się jeszcze udać?

Jak poradzić sobie w świecie przepełnionym żywymi truposzami? Telltale Games chce w wielkim stylu zakończyć swoją historię w uniwersum The Walking Dead i studio zapowiada wydarzenia przez zwiastun.

Telltale Games w końcu zakończy historię z The Walking Dead. Twórcy przez kilka lat rozwijali gry w tym uniwersum, jednak ostatnie historie nie prezentowały oczekiwanej jakości.

The Walking Dead: The Final Season do wypróbowania za darmo

Studio już dzisiaj postanowiło pokazać oficjalny zwiastun wydarzeń i... Materiał aktualnie nie zachęca do wydawania gotówki na cały sezon. Studio jak zawsze dzieli opowieść na odcinki, jednak czy tylko ja mam wrażenie, że to już wszystko było? Opinie dotyczące pierwszego odcinka ostatniego sezonu pojawią się już wkrótce.

Telltale Games pracuje już oczywiście nad kolejnymi przygodami. Studio nawiązało współpracę z Netflixem, na mocy której powstanie gra w świecie Stranger Things – tytuł będzie jednym z pierwszych projektów rozwijanych na nowym silniku.

Zespół odpowiedzialny za produkcję obiecuje znaczący rozwój rozgrywki oraz dopracowaną historię – Telltale Games w ostatnich miesiącach przeszło spore zmiany kadrowe, zespół opuściło wielu deweloperów i podjęte decyzje podobno pozwolą kreować lepsze przygody.

Źródło: YouTube.com

Tagi: The Walking Dead: The Final Season trailer zwiastun