Roger Żochowski Roger Żochowski 09.08.2018 08:19
Yakuza 0 - jeden z modów na PC dodaje gołe postacie. Sega na razie milczy
986V

Yakuza 0 - jeden z modów na PC dodaje gołe postacie. Sega na razie milczy

Debiut serii Yakuza na platformie PC wiązał się z tym, że wcześniej czy później fani dobiorą się do kodu gry i będą w nim grzebać tworząc własne mody. Jeden z nich niczym swego czasu Nude Raider, dodaje do gry goliznę. I to bardzo hardkorową. 

Sega jak na razie nie komentuje całej sprawy, ale dodanie do gry kart dziewczyn, które ocierają się bardzo mocno o treści z serwisów dla dorosłych raczej nie cieszy włodarzy firmy i zapewne firma podejmie starania usunięcia moda z sieci.

Jedną z atrakcji Yakuza 0 jest zbieranie kart z wizerunkami kuso obranych azjatyckich modelek, co pozwala również na oglądanie podszytych erotyzmem filmików z tym paniami. Autor moda póki co zamienił karty na własne dużo bardziej niegrzeczne wersje, a dodatkowo zapowiedział, że gdy uda mu się dokopać do opcji podmiany wideo, filmiki również zostaną zmienione. 

Z kolei fani przyjęli darmowy dodatek z otwartymi ramionami prosząc... o więcej. Yakuza nigdy nie stroniła od erotyzmu, ale był on podany w grze subtelnie, a autorzy często puszczali po prostu oko do gracza pozwalając na skonsumowanie związków rozpoczętych w hostessklubach w ironiczny i prześmiewczy sposób. Podejrzewam, ze kolejne odsłony wydawane na PC doczekają się jednak podobnych modów. 

Tagi: Sega yakuza

Nie przegap