Roger Żochowski Roger Żochowski 09.08.2018 07:00
Katyuska Moonfox - cosplayerka zachwyciła graczy seksownym cosplayem Tify
1928V

Katyuska Moonfox - cosplayerka zachwyciła graczy seksownym cosplayem Tify

Wiedzieliście o tym, że w pierwotnej wersji Final Fantasy VII miała pojawić się scena seksu Tify i Clouda? W dodatku w stajni Chocobosów? Twórcy ostatecznie z niej zrezygnowali, ale Tifa i tak jest jedną z najgorętszych postaci w FF VII. 

Ogłoszenie remake’u Final Fantasy VII sprawiło, że wiele cosplayerek (i cosplayerów) ponownie obrała sobie za cel słynną Tifę. Nie każda dziewczyna pasuje do tej roli, jednak zagraniczne strony rozpływają się w zachwytach nad jedną z nich. Katyuska Moonfox (blisko 800 fanów na Facebooku)  to z pewnością bardzo urodziwa dziewczyna, w dodatku cosplay Tify wypadł w jej wykonaniu bardzo przekonywująco. Zwłaszcza w opinii męskiej części publiczności. Choć pojawiają się również opinie, że równie dobrze mogłaby grać w filmach dla dorosłych i żeruje na najniższych instynktach. 

Ciekawostką jest fakt, że twórcy FFVII pierwotnie chcieli ubrać Tifę w długie spodnie, jednak zdecydowano, że krępowałoby to ruchy podczas akrobacji, które dziewczyna wykonuje podczas walk i limit breaków. Tetsuya Nomura wysłał po prostu dwa projekty – w spodniach i szortach – prosząc ekipę o pomoc. Wybór był jasny. W końcu to Japończycy.

W galerii możecie rzucić okiem na cosplay Tify, który wzbudza tak pozytywne emocje. W bonusie inne kreacje cosplayerki pochodzące z Persony 5, Niera czy Final Fantasy XV. 

Tagi: cosplay tifa

Nie przegap