Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2018 15:22
H1Z1: Battle Royale zadebiutowało na PlayStation 4. Twórcy ujawniają wszystkie nowości
638V

H1Z1: Battle Royale zadebiutowało na PlayStation 4. Twórcy ujawniają wszystkie nowości

Miłośnicy gatunku Battle Royale mogą od dzisiaj zapoznać się z pełną wersją H1Z1. Twórcy udostępnili aktualizację, która odświeża rozgrywkę oraz zajmuje się usprawnieniem niektórych elementów gry. Poznajcie wszystkie szczegóły.

H1Z1: Battle Royale w formie otwartej bety trafiło na PlayStation 4 dokładnie 22 maja. Deweloperzy od tego czasu zajęli się znaczącym usprawnieniem gry, jednak nawet w takich okolicznościach studio nie może narzekać na nudę. Produkcja wciąż potrzebuje kilku łatek i najnowszy patch właśnie trafił na serwery.

EA nie boi się Fortnite. "To popularyzuje granie"

Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ Daybreak Game zakończyło właśnie testy i zaprasza wszystkich posiadaczy PlayStation 4 na pełną wersję tytułu. H1Z1: Battle Royale jest oczywiście dostępne w formie free-2-play, więc klienci nie muszą płacić za dostęp do tytułu – chętnie mogą jedynie nabyć dodatkowe skórki oraz stroje, które jednak nie wpływają na możliwości żołnierzy.

Studio podzieliło się również konkretnymi danymi – betę H1Z1: Battle Royale wypróbowało ponad 10 mln graczy i jest to bez wątpienia spory sukces tytułu, który musi rywalizować na konsoli Sony z popularnym Fortnite.

W sprawie premiery wypowiedział się Terrence Yee, producent H1Z1:

„Cała ekipa Daybreak Games jest podekscytowana niezwykle pozytywną reakcją na debiut H1Z1 na PS4. Dziesięć milionów graczy podczas pierwszego miesiąca otwartej bety to dla nas niesamowity start i cały nasz zespół deweloperów pracował niestrudzenie, by wykorzystać ten szybki sukces. Ciężko ująć, jak bardzo cieszymy się z faktu, że dziś ma miejsce oficjalna premiera H1Z1 na PS4 – naszej w pełni ukształtowanej wizji gry z gatunku battle royale na konsole”.

Aktualizacja w dniu oficjalnej premiery H1Z1 na PlayStation 4 zawiera:

  • Battle Pass sezonu 1: Gracze na PS4 mogą od teraz odblokować aż do 30 poziomów nagród w trzech różnych ścieżkach nagradzania (darmowa, premium oraz PS Plus). Battle Pass premium dla sezonu 1 można zakupić za kwotę 5,49 euro, a wszyscy członkowie PS Plus automatycznie zyskują dedykowaną im ścieżkę,
  • Dwie nowe bronie: Wybuchowa wyrzutnia RPG jest dostępna w złotych zrzutach wyposażenia i służy przede wszystkim do niszczenia pojazdów. Zabójczy karabin snajperski SOCOM można znaleźć w fioletowych zrzutach wyposażenia i oferuje on nową, taktyczną opcję wymiany ognia na dalekim zasięgu,
  • Nowy pojazd: ARV mieści w sobie pełną, pięcioosobową drużynę, ma też właz na górze pojazdu, z którego można prowadzić ogień – co czyni je najlepszą opcją w rozgrywce zespołowej,
  • Nowe pakiety premierowe: Gracze zyskują maksymalne możliwości modyfikowania wyglądu swojej postaci z nowymi pakietami Viper Starter Bundle (4,99€) lub Hardline Deluxe Bundle, który zawiera Battle Pass Premium (34,99€). Oba pakiety są dostępne na PlayStation Store ze specjalną zniżką na premierę aż do 4 września.

Tagi: daybreak game company H1Z1 h1z1: battle royale premiera

Nie przegap