SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2018 11:02
Phantom Doctrine na zwiastunie. Polacy pokazują poszczególne elementy rozgrywki
507V

Phantom Doctrine na zwiastunie. Polacy pokazują gameplay

Rozbudowany i ciekawy materiał z Phantom Doctrine pozwala spojrzeć na poszczególne elementy rozgrywki. Polacy w wielu miejscach inspirowali się kultowym XCOM-em i najnowsza prezentacja powinna zainteresować fanów serii rozwijanej przez Firaxis Games.

W Phantom Doctrine nie natrafimy na obcych, ale pod względem rozgrywki produkcja w wielu miejscach przypomina XCOM. Twórcy stawiają na taktyczne misje, do których będziemy przygotowywać się w bazie, a przed samym wyruszeniem na wydarzenie otrzymamy możliwość szerokiego dostosowania żołnierzy.

Polski tytuł pozwoli nam wcielić się w byłego łowcę szpiegów z KGB lub zbuntowanego komandosa CIA. Ten wybór już na początku mocno wpłynie na wydarzenia, ponieważ autorzy przygotowali dwie fabularne ścieżki – ukończenie historii z Phantom Doctrine zajmie zainteresowanym 40 godzin. Deweloperzy przygotowali również sieciowe pojedynki jedne na jednego, a po zapoznaniu się z głównym wątkiem, otrzymamy możliwość wypróbowania Nowej Gry Plus, która zawiera dodatkowe fabularne smaczki.

Phantom Doctrine trafi na rynek już 14 sierpnia 2018 i gra od początku będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Gracze w tym wypadku muszą przygotować 142,99 zł. Wydawca zdecydował się również na specjalną promocję na Steam:

„W ramach świętowania premiery Phantom Doctrine, każdy, kto kupi grę poprzez Steam lub GOG w ciągu 2 pierwszych tygodni od dnia wydania gry, otrzyma zupełnie za darmo ulepszenie do cyfrowej wersji Deluxe. Dodatkowo posiadacze Hard Westa z serwisów Steam i GOG otrzymają bonusowe 5% zniżki na zakup Phantom Doctrine w ciągu dwóch tygodni od premiery (które sumują się z ogólną 10% zniżką).”

Tagi: