Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.07.2018 21:41
Destiny 2: Porzuceni – Legendarna kolekcja. Pełen pakiet zawartości ujawniony
1144V

Destiny 2: Porzuceni – Legendarna kolekcja. Pełen pakiet zawartości ujawniony

Activision postanowiło zaoferować nam pakiety z pełną zawartością premium do Destiny 2. Poznajcie Destiny 2: Porzuceni - Legendarna kolekcja.

Destiny 2: Porzuceni – Legendarna kolekcja oferuje graczom dostęp do wszystkich wydanych dotychczasowo treści premium i aktualizacji. Pakiet zawiera Destiny 2, Destiny 2: Dodatek I: Klątwa Ozyrysa, Destiny 2: Dodatek II: StrategOS oraz Destiny 2: Porzuceni (czyli największe i najbardziej rozbudowane rozszerzenie do Destiny 2). Legendarna kolekcja zagwarantuje dodatkowo doładowanie postaci do wymaganego poziomu mocy, aby beztresowo przyłączyć się do zabawy w Porzuconych. Składając zamówienie na Legendarną kolekcję w wersji cyfrowej, można od razu grać w całą, wydaną do tej pory zawartość.

Destiny 2: Porzuceni. Wideo o tworzeniu łuku

Oprócz tego w ofercie znajdzie się Destiny 2: Porzuceni – Kompletna kolekcja, oferująca Przepustkę Roczną. Wspomniana przepustka to regularny strumień popremierowej zawartości, dający dostęp do trzech pakietów: Czarna Zbrojownia (zima 2018), Dżoker (wiosna 2019) oraz Penumbra (lato 2019).
 
W momencie premiery, posiadacze gry w wersji na PlayStation 4 otrzymają też dostęp do zawartości ekskluzywnej czasowo (przynajmniej do jesieni 2019), tj. ekskluzywnego statku, egzotycznej broni i zestawu pancerzy oraz nowej misji typu Szturm. 

Zamówienia przedpremierowe będzie można składać na oficjalnej stronie Destiny 2.

Destiny 2: Porzuceni – Legendarna kolekcja ukaże się na rynku 4 września.

Tagi: Activision Bungie destiny Destiny 2