Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.07.2018 09:41
Halo: Fireteam Raven wjechało do salonów. Zobaczcie 4 graczy w akcji
476V

Halo: Fireteam Raven wjechało do salonów. Zobaczcie 4 graczy w akcji

Halo: Fireteam Raven trafiło już do pierwszych amerykańskich salonów arcade. Dzięki czemu możemy już podejrzeć... w co nie pogramy w Polsce.

Halo: Fireteam Raven to zupełnie nowa gra ze znanego uniwersum Microsoftu. W tym przypadku jednak nie mamy jednak do czynienia z tytułem konsolowym, w który zagramy w domach. Fireteam Raven to produkt ekskluzywny dla salonów arcade, który pojawił się w zeszłym tygodniu w sieci Dave & Busters w USA i Kanadzie (inne salony arcade będą mogły kupić automaty z Halo: Fireteam Raven w późniejszym terminie, więc jest szansa, że tytuł pojawi się kiedyś również w Europie).


Za Halo: Fireteam Raven odpowiada studio Raw Trhills i Play Mechanix, które "ściśle współpracowało z 343 Industries". Gra to typowy "celowniczek", opakowany w całkiem atrakcyjną formę. W zabawie może uczestniczyć jednocześnie 4 graczy.

Jak rzecz wygląda w akcji możecie sprawdzić poniżej, dzięki materiałowi IGN. Jak widać grafika jest dosyć prosta, ale wspólna, 4-osobowa zabawa powinna to wynagradzać.


Tagi: