Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.07.2018 20:37
Stardew Valley. Multiplayer, czyli 4 rolników w akcji! Zwiastun ujawnia datę premiery
923V

Stardew Valley. Multiplayer, czyli 4 rolników w akcji! Zwiastun ujawnia datę premiery

Stardew Valley wbiło w końcu na PS Vita (gdzie - trzeba przyznać - taka formuła zabawy sprawdza się idealnie). Teraz pora na bardzo wyczekiwane ogłoszenie, czyli termin premiery multiplayerowej aktualizacji!

4 rolników będzie mogło przystąpić do wspólnej pracy w Stardew Valley (tudzież wygłupów - jak kto woli) już 1 sierpnia 2018 r. Aktualizacja zostanie tego dnia udostępniona w pecetowej wersji gry ze Steam, GOG i WeGame. Niedługo później Multiplayer Update dostaną posiadacze Switch, PS4 i XOne. Nie wiadomo jeszcze czy posiadacze PS Vita też dostaną swoją wersję aktualizacji.

Rolnicza kooperacja to nie wszystkie nowości w Stardew Valley. Oprócz multiplayera dla 4 graczy w grze pojawią się m.in. świeże zlecenia i wydarzenia związane z randkowaniem/związkami. W zwiastunie możecie podejrzeć nadciągające atrakcje.

Gracze będą mogli zapraszać znajomych do swoich istniejących już farm. W multiplayerze można robić wszystko to, czym zajmowaliśmy się w trybie singleplayer (plus opcje komunikacji takie jak rozmowy tekstowe czy emoji).


Tagi: Chucklefish Games NS pc ps4 stardew valley xone

Nie przegap