Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2018 08:36
Bloodborne może otrzymać ekranizację od reżysera Strażników Galaktyki
2039V

Bloodborne może otrzymać ekranizację od reżysera Strażników Galaktyki

Gracze z całego świata wyczekują na kontynuację Bloodborne, jednak według najnowszej plotki, Sony miało zdecydować się na wrzucenie uniwersum ma wielki ekran. Trudno powiedzieć, czy taki projekt na większy sens, ale za produkcję podobno odpowiada reżyser Strażników Galaktyki.

W dniach 19-22 lipca odbędzie się San Diego Comic-Con 2018. Wielka impreza pozwoli nam poznać nowe informacje dotyczące komiksów, filmów, czy też gier, a podczas wydarzenia swój panel zorganizuje nawet Sony. 

Szef Sony WWS: Mamy teraz nie tylko najlepszy zestaw gier, ale również najbogatszy

Japońska korporacja nie powinna ujawnić nowych tytułów podczas imprezy – w końcu miesiąc temu byliśmy na konferencji Amerykanów na E3 – ale będzie to dobry moment na ujawnienie innych, tajnych projektów.

Czego możemy się spodziewać? Wiele na to wskazuje, że nowej produkcji Jamesa Gunna! Reżyser Strażników Galaktyki potwierdził, że jego świeżutka twórczość zostanie przedstawiona szerokiej publiczności akurat w momencie panelu Sony.

Trudno uwierzyć w taki zbieg okoliczności, ponieważ Gunn jednocześnie dorzucił na Instagram zdjęcie, które zostało szybko powiązane z Bloodborne. Gracze uważają, że na zdjęciu widzimy „runę” a napis nie bez powodu został przedstawiony „krwistym” kolorem.

Jest to bez wątpienia bardzo ciekawa sytuacja, która powinna zainteresować szerokie grono odbiorców – w końcu Bloodborne to jedna z najbardziej cenionych produkcji, która trafiła na PlayStation 4. Wciąż czekamy na zapowiedź kontynuacji, ale jak wiadomo From Software rozwija teraz zupełnie nową markę, a Japończycy mogą zaczekać z zaoferowaniem nowej gry dopiero na nową generację konsoli – w końcu premiera ma odbyć się już pod koniec 2020 roku.

Zaznaczam – nie jest to potwierdzona wiadomość, ale w piątek pewnie nie będziemy się nudzić… Poniżej zobaczycie post Gunna oraz runę z Bloodborne.

Bloodborne film

Źródło: https://screenrant.com/bloodborne-movie-james-gunn/

Tagi: bloodborne ekranizacja film james gunn

Nie przegap