SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2018 14:35
Gold Wireless Headset promowany przez Spider-Man i God of War. Sony pokazuje funkcje urządzenia
962V

Gold Wireless Headset promowany przez Spider-Man i God of War. Sony pokazuje funkcje urządzenia

Japończycy nie zapominają o swoich słuchawkach. Firma postanowiła opublikować nową reklamę, która skupia się na pokazaniu funkcji urządzenia. Gracze mogą liczyć na wykorzystanie kilku dodatkowych opcji.

Gold Wireless Headset trafiło w kwietniu na półki sklepowe i tym razem Sony pozytywnie zaskoczyło ceną. Sprzęt można nabyć za zaledwie 329 zł i jest to bez wątpienia dobra propozycja dla sympatyków Sony, którzy szukają nowego headsetu w dobrej cenie.

Nowości na PlayStation Store potwierdzają - sezon ogórkowy trwa

Japońska korporacja postanowiła przypomnieć graczom o urządzeniu i w sumie firma wybrała naprawdę dobry gry do promocji sprzętu – God of War oraz Monster Hunter World to produkcje charakteryzujące się świetnym udźwiękowieniem, a mogę śmiało podejrzewać, że Spider-Man również nie zawiedzie w tym temacie.

Materiał ma oczywiście wspomnieć o dźwięku przestrzennym 7.1, schowanych mikrofonach, możliwości tworzenia profili, czy też korzystaniu ze słuchawek podczas rozgrywki na PlayStation VR – ta ostatnia wiadomość jest na pewno istotna dla wielu graczy, którzy od czasu do czasu lubią zapoznać się z nowymi tytułami przygotowywanymi dla japońskich gogli VR.

Gold Wireless Headset łączy się z PlayStation 4 za pomocą adaptera USB i według producenta gracze mogą korzystać ze headsetu przez osiem godzin.

Źródło: YouTube.com

Tagi: