Roger Żochowski Roger Żochowski 14.07.2018 17:00
Resident Evil 3 Remake. Fani proszą i reagują na oficjalny wpis na Twitterze
2833V

Resident Evil 3 Remake. Fani proszą i reagują na oficjalny wpis na Twitterze

Remake Resident Evil 2 według wszelkich doniesień dziennikarzy mających możliwość zagrania w demo na tegorocznym E3 zapowiada się znakomicie, a twórcy od podstaw przebudowali wiele elementów dodając nowe wątki w scenariuszu i lokacje. Czy podobnego powrotu możemy oczekiwać po Resident Evil 3?

Z pewnością kluczowe będą w tym wypadku wyniki jakie osiągnie remake dwójki. Jeśli sprzeda się dobrze Capcom będzie o tym rozmyślał. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Yasuhisa Kawamura, scenarzysta Resident Evil 3, zapowiadał, że chciałby stworzyć taki remake. 

Oto aktorka, która użyczy twarzy Claire 

Teraz firma nieco podgrzała atmosferę publikując w dniu wczorajszym wpis przypominający o Nemesisie, który w trzeciej części gry prześladował graczy i można było go tylko na jakiś czas ogłuszyć. Słynne "Staraaars' wypowiadane przez potwora, to jedne z najbardziej stresujących momentów w grze. 

Jest #piątek trzynastego. Mamy własnego nieustępliwego prześladowcę, który po prostu nie może umrzeć.

- mogliśmy przeczytać na oficjalnym koncie Resident Evil na Twitterze. To wywołało burzę. Tweet polubiło kilka tysięcy osób a w komentarzach przewijają się prośby o remake trzeciej części, gdy inni twierdzą, że ów Tweet to potwierdzenie tego, iż Capcom pracuje nad grą. Niektórzy idąc za ciosem proszą też o remake serii... Dino Crisis. Ja jestem za.

Tagi: