Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2018 19:35
Battlefield 1 i Battlefield 4 z darmowymi dodatkami
1697V

Battlefield 1 i Battlefield 4 z darmowymi dodatkami

DICE wciąż odlicza do Battlefield 5. Twórcy ze Szwecji rozdają kolejne mapy, dzięki którym gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych mają chętnie spędzać wolny czas na serwerach Battlefield 1 i Battlefield 4.

DICE przygotowuje się do wielkiej premiery Battlefield 5. Najnowsza gra uznanego studia trafi na półki sklepowe 19 października i od tego czasu z tytułem zapoznają się gracze na trzech platformach.

Battlefield 5 zadebiutuje z ośmioma sieciowymi trybami

Zespół odpowiedzialny za markę Battlefield małymi krokami przygotowuje graczy na październikowe wydarzenie. Firma chce skupić uwagę sympatyków strzelanek na swojej wielkiej marce i ponownie zainteresowani mogą za darmo pobrać rozszerzenia.

Do 17 lipca fani marki Battlefield mogą za darmo pobrać dodatki do Battlefield 1 i Battlefield 4 – to jednocześnie najlepszy sposób na zdobycie nagród w cotygodniowym systemie postępu, w tym dodatkowej zawartości do Battlefield 1 oraz szansy na odblokowanie przedmiotów w Battlefield V.

Pobierz dodatek Battlefield 1 „Niespokojne wody”:

Pobierz dodatek Battlefield 4 „Drugie uderzenie”:

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/road-to-battlefield-turning-tides-free-for-all-players-last-chance

Tagi: