SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2018 13:34
Remnant: From the Ashes zapowiedziane. Nowa gra twórców Darksiders 3
639V

Remnant: From the Ashes zapowiedziane. Nowa gra twórców Darksiders 3

Gunfire Games przygotowuje się do premiery Darksiders 3, ale deweloperzy już teraz ujawnili swój nowy projekt. Studio pracuje nad shooterem akcji, którego premiera odbędzie się w przyszłym roku. Poznajcie Remnant: From the Ashes.

Remnant: From the Ashes to strzelanka akcji zawierająca dynamiczny świat, intensywną walkę oraz oferująca strategiczną kooperację. Za tytuł odpowiada Gunfire Games, autorzy między innymi Darksiders 3. Wydawcą gry został Perfect World i propozycja trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Darksiders 3 może okazać się sporą niespodzianką. Długi gameplay pokazuje moce Furii

Główne prace nad Darksiders 3 zostały już zakończone, więc Gunfire Games jest gotowe do ujawnienia nowego projektu. Deweloperzy od wielu miesięcy pracują nad Remnant: From the Ashes, czyli nad produkcją, w której czteroosobowe zespoły będą walczyć o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez mityczne bestie.

Tak grę zapowiedział David Adams, współzałożyciel Gunfire Games:

„Podczas produkcji Remnant: From the Ashes zależało nam przede wszystkim na tym, aby gracze nauczyli się współpracować przy tworzeniu czegoś większego od ich samych. Wydawca Perfect World Entertainment wspiera nasze dążenie do stworzenia gry, której podstawą będzie kooperacja. Wiedza firmy na temat tego rodzaju gier w połączeniu z naszymi umiejętnościami kreowania unikalnych uniwersów i rozgrywki, wspólnie umożliwiły nam stworzenie wciągającego świata, którym, mamy nadzieję, gracze będą się cieszyć wspólnie lub w pojedynkę przez wiele, wiele lat.”

Kilka słów dodał również Yoon Im, starszy wiceprezes ds. wydawnictwa w Perfect World Entertainment:

„W Perfect World Entertainment nie mogliśmy nie skorzystać z możliwości współpracy z Gunfire Games. Ich ogromne doświadczenie w tworzeniu fantastycznych światów, po brzegi wypełnionych elementami science-fiction, czyni z nich doskonałego partnera do powiększania portfolio naszych internetowych gier. Remnant: From the Ashes zapewni wyjątkowy, dynamiczny świat z nieskończenie wielką liczbą sposobów na odkrywanie go i walkę z przeciwnikami. Wiemy, że gracze pokochają nasze unikalne podejście do tego gatunku gier.”

W Remnant: From the Ashes gracze trafią do unikalnych krain, które za każdym razem będą charakteryzować się dziesiątkami najróżniejszych potworów. Studio przygotowało wielkie oraz małe bestie, z którymi zmierzymy się w dynamicznych pojedynkach.

W produkcji najważniejsza jest kooperacja, ponieważ gracze otrzymają możliwość jednoczenia siły z innymi śmiałkami – wszyscy bohaterowie posiadają unikalne zdolności i charakteryzują się silnymi stronami. Podczas przemierzania lokacji zainteresowani natrafią na doświadczonych handlarzy, którymi można się zaopiekować – ocaleni zaoferują cenne umiejętności, czy też zasoby do ulepszania, tworzenia i wzmacniania broni oraz ekwipunku.

Remnant: From the Ashes  zostanie przedstawione w formie grywalnego dema na dwóch zbliżających się imprezach – podczas targów Gamescom (21 – 25 sierpnia 2018) oraz PAX West (31 sierpnia – 3 września 2018).

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: