SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2018 20:02
Darksiders 3 może okazać się sporą niespodzianką. Długi gameplay pokazuje moce Furii
741V

Darksiders 3 może okazać się sporą niespodzianką. Długi gameplay pokazuje moce Furii

Gunfire Games jest gotowe do prezentacji Darksiders 3. Tytuł na każdym materiale wygląda coraz to lepiej i miłośnicy slasherów powinni wrzucić grę na swoje radary. Siadajcie wygodnie i oglądajcie 11-minutowy gameplay.

W 2010 roku gracze zapoznali się z pierwszą częścią Darksiders. Produkcja nie wyróżniała się z tłumu slasherów, jednak tytuł zgarnął oceny na poziomie 82-83%. W rezultacie już po dwóch latach zapoznaliśmy się z kontynuacją, która ponownie nie porwała tłumów, ale noty na poziomie 84% pozwoliły deweloperom myśleć o kontynuacji.  

Darksiders 3 w listopadzie. Apocalypse Edition zaoferuje 4 figurki za prawie 1500 zł

Pierwsze materiały z Darksiders 3 nie wzbudzały we mnie specjalnego optymizmu, ale autorzy z każdym kolejnym filmem pokazują, że nie zmarnowali ostatnich miesięcy. Najnowszy gameplay wygląda naprawdę świetnie i szczerze mówiąc pod koniec roku będę chciał zagrać w ten tytuł.

Najnowszy gameplay pozwala spojrzeć na sporo walki – Furia za pomocą bicza eliminuje potwory, ale na szczęście bohaterka nie jest nieśmiertelna, więc możemy mieć nadzieję, że autorzy zaoferują nam wygórowane wyzwanie.

Film prezentuje kilka lokacji i choć w tym wypadku trudno aktualnie mówić o wielkim urozmaiceniu, to jednak pojedynki zachęcają do tej propozycji.

Gunfire Games powinno kolejne miesiące spędzić na polerowaniu produkcji, która trafi na rynek już pod koniec listopada – nie jest to specjalnie dobry termin, jednak na pewno znacznie lepszy od września-października.

Tagi: Darksiders 3 gameplay Gunfire Games THQ Nordic