Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2018 20:00
Hacknet ponownie dostępny za darmo
1293V

Hacknet ponownie dostępny za darmo

Jeśli nie skorzystaliście z majowej promocji na Hacknet, to właśnie możecie naprawić swój błąd. Gra jest ponownie dostępna za darmo i promocja trwa przez najbliższe 48 godzin.

Steam i Humble Bundle prześcigają się w najróżniejszych promocjach, więc od czasu do czasu jedna z firm oferuje za darmo produkcję, którą wcześniej rozdawała konkurencja. Taką sytuację obserwujemy właśnie z Hacknet.

World War 3 na zdecydowanie za krótkiej prezentacji. Shooter Gliwiczan na rozgrywce

Hacknet w maju było dostępne za darmo na Humble Bundle, a teraz produkcję pobierzecie na platformie Valve. Wystarczy wskoczyć na stronę, zalogować się, a następnie klikacie „Zainstaluj”. Tytuł będzie dostępny bez jakichkolwiek ograniczeń – musicie tylko pamiętać, by dodać grę biblioteki w przeciągu najbliższych dwóch dni.

Tytuł został pierwotnie udostępniony na Steam w 2015 roku i może pochwalić się niezłą średnią (82%). Hacknet został dobrze przyjęty, ale na pewno warto wyjaśnić, że w tym wypadku nie otrzymujemy typowej produkcji, ponieważ studio Team Fractal Alligator  stworzyło symulator hakowania.

„Hacknet to wciągający, oparty na systemie terminalu symulator hakowania. Rozwiąż zagadkę, wykonując instrukcje niedawno zmarłego hakera, którego śmierć niekoniecznie nastąpiła wskutek wypadku, jak donoszą media.”

Propozycja została dokładnie zaprezentowana na poniższym materiale wideo. Jest to na pewno ciekawostka, której warto poświęcić dwa wieczory – ukończenie fabuły zajmuje około 7 godzin.

Źródło: Twitter.com

Tagi: