SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2018 21:00
Subnautica zmierza na PlayStation 4. Panic Button pomoże w wersji na Xbox One
457V

Subnautica zmierza na PlayStation 4. Panic Button pomoże w wersji na Xbox One

Wyśmienity survival zmierza na konsolę Sony. Unknown Worlds Entertainment potwierdziło produkcję trzeciej wersji Subnautica i jeszcze w tym roku z pełną wersją gry zapoznają się posiadacze PlayStation 4. Zobaczcie zwiastun tej ciekawej przygody.

W grudniu 2014 roku Subnautica trafiła do programu Wczesnego Dostępu na Steam, a następnie gra była rozwijana przez deweloperów korzystając z opinii fanów. Wielka premiera na PC odbyła się 23 stycznia 2018 roku i jednocześnie autorzy pracowali nad konsolowym wydaniem.

Dead Cells zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Zwiastun wyjątkowej produkcji

Subnautica jest aktualnie dostępne w programie Xbox Game Preview, ale Unknown Worlds Entertainment zdecydowało się już teraz ujawnić dodatkowe wydanie. Nie jest to przypadek, ponieważ edycję na PlayStation 4 stworzy Panic Button, które jednocześnie pomoże w dopieszczeniu edycji na konsolę Microsoftu.

Panic Button w ostatnim czasie zajęło się przeniesieniem Doom, Rocket League, Wolfenstein 2: The New Colossus na Nintendo Switch, czy też Recore na komputery osobiste. Twórcy zebrali sporo pochwał za swoje prace, więc zostali zatrudnieni do kolejnego projektu.

Subnautica zostało docenione przez redakcje – gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 87% i dziennikarze w swoim czasie chwalili świat, niezwykłą opowieść, przygotowane mechaniki, a nawet cztery tryby rozgrywki.

Tagi: playstation 4 Subnautica Unknown Worlds Entertainment zapowiedź