SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2018 14:58
Star Wars: Battlefront 2 bez Imperatora Palpatine’a. DICE usuwa postać
2572V

Star Wars: Battlefront 2 bez Imperatora Palpatine’a. DICE usuwa postać

DICE musiało kolejny raz przyznać się do błędu. Najnowsza aktualizacja Star Wars: Battlefront 2 usunęła jednego z „łotrów”, którego moce siały spustoszenie na serwerach. Twórcy zdecydowali się na zaskakujący krok.

DICE ma sporo problemów z Star Wars: Battlefront 2. To właśnie przez ten tytuł rozpoczęła się światowa dyskusja dotycząca mikrotransakcji oraz lootboxów, a wielu deweloperów musiało zmienić plany dotyczące rozwoju swoich gier.

Star Wars: Battlefront 2 z Hero Starfighters. Gameplay pokazuje świetny i dynamiczny tryb

DICE przebudowało system progresji w Star Wars: Battlefront 2, ale gracze natrafili na kolejny problem. Imperator Palpatine jest łotrem dostępnym w produkcji i jedną z jego mocy jest atak piorunów, który eliminował przeciwników znajdujących się za ścianami.

Szwedzi naprawiali ten element w ostatniej aktualizacji, ale okazuje się, że pomimo dobrych chęci, twórcy bardziej skomplikowali sytuację. Imperator Palpatine był w ostatnich dniach podobno nie do powstrzymania, więc deweloperzy zdecydowali się go tymczasowo usunąć ze Star Wars: Battlefront 2.

Ben Walke z DICE wyjaśnił, że deweloperzy chcą wyeliminować problem i dopiero w późniejszym terminie Palpatine powróci do gry. Na szczęście akurat w tym wypadku DICE reaguje na komentarze społeczności i twórcy nie boją się podjąć trudnych decyzji.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2018/07/10/emperor-palpatine-temporarily-removed-from-star-wars-battlefront-ii

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront 2