SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2018 20:17
Rozwiązanie konkursu: „Crash Bandicoot zmienił Twoje życie?”
678V

Rozwiązanie konkursu: „Crash Bandicoot zmienił Twoje życie?”

Wierni fani Crasha wysłali wiele pięknych wierszyków, które podkreślały ich miłość do znanego bohatera. Nasza komisja nie miała łatwego zadania z wybraniem najlepszej pracy, ale tym razem w dość niespodziewany sposób pomogli nam sami czytelnicy.

Mam okazję zapraszać naszych czytelników do wielu konkursów i zawsze staram się przedstawiać konkrety dotyczące wydarzenia w prosty sposób – na końcu szczegóły są wypunktowane i pozbawione niepotrzebnych informacji. Wspominam o tym nie bez powodu, bo wielu czytelników nie zastosowało się do detali konkursu i… W rezultacie ich prace nie były brane pod uwagę.

Zapoznanie się z tymi informacjami jest ważne, bo często nie sztuką jest stworzenie opowiadania na 4 strony A4, ale problem pojawia się w momencie, gdy mamy wykazać się pracą o mniejszej formie... To właśnie z tego powodu nie zdecydowaliśmy się wziąć pod uwagę „opowiastek” przygotowanych przez czytelników, którzy nie zastosowali się do wytycznych.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Zobaczcie jakie sekrety skrywa gra

Mimo wszystko dziękuję wszystkim za zabawę. Przygotowaliście wiele fantastycznych wierszyków, przez które całe nasze jury miało sporo frajdy – sprawdzaliśmy wszystkie, a dopiero później wyeliminowaliśmy za długie i w ostatecznym rozrachunku wybraliśmy najlepszą pracę…

A wygrywa? Snow

Skoki i uniki w jego świecie królują
Relikty i gemy wysiłek rekompensują
Błędów nie wybacza, oczekuje perfekcji
Żaden śmiałek nie zapomni tej lekcji
O najlepszy czas nieustannie walczyłem
Nawyk pasjonata wtedy nabyłem
Historia to krótka, ale jakże owocna
Przygoda z Crashem była bardzo pomocna!

Snow, gratulujemy! I proszę o wiadomość prywatną z adresem do wysyłki gadżetów! ;)

Tagi: crash Crash Bandicoot N-Sane Trilogy konkurs