Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2018 13:41
Call of Duty: Black Ops 4 ma nie zaoferować 100 graczy w trybie Battle Royale
1491V

Call of Duty: Black Ops 4 prawdopodobnie nie zaoferuje 100 graczy w trybie Battle Royale

Activision wciąż nie zdradziło najważniejszych informacji dotyczących rywalizacji Battle Royale z Call of Duty: Black Ops 4, jednak według najnowszych plotek, Treyarch zdecydowało się na mniejszą rywalizację względem konkurencyjnego Fortnite i PUBG.

Podczas prezentacji Call of Duty: Black Ops 4 otrzymaliśmy informacje dotyczące trybu Battle Royale, ale deweloperzy wciąż nie zdecydowali się na pokazanie rozgrywki. Jednocześnie nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących gameplayu i wciąż czekamy na ostateczne informacje.

Call of Duty: Black Ops 4 stawia na taktyczną rozgrywkę. Twórcy zwalniają tempo zmagań

Esencją trybu Battle Royale są pojedynki 100 graczy na wielkiej mapie, ale zdaniem najnowszych przecieków Call of Duty: Black Ops 4 zaoferuje rywalizację do maksymalnie 60 zawodników. Różnica jest spora, ale warto pamiętać o pierwszych informacjach, według których Activision testowało zmagania dla maksymalnie 16 żołnierzy.  

Najnowszy przeciek pochodzi ze zdjęcia zamieszczonego przez jednego z graczy, który ma podobno okazję testować propozycję. Jak wiadomo Treyarch wciąż dostosowuje zmagania, ale studio powinno już posiadać ostateczne decyzje.

Call of Duty: Black Ops 4 na trzy miesiące przed debiutem jest dopracowywane przez deweloperów – jeszcze przed premierą odbędzie się beta, która pozwoli nam sprawdzić sieciowe starcia, ale autorzy nie potwierdzili, czy podczas testów sprawdzimy rywalizację Battle Royale.

Black Ops 4 Battle Royale

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch