SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2018 10:37
Conan Exiles to największy sukces studia Funcom. Twórcy zapowiadają nowe DLC
445V

Conan Exiles to największy sukces studia Funcom. Twórcy zapowiadają nowe DLC

Marka Conana Barbarzyńcy ma się naprawdę dobrze. Funcom potwierdziło kapitalne wyniki Conan Exiles i w rezultacie gracze mogą liczyć na nowe atrakcje przygotowane przez deweloperów z Norwegii.

Conan Exiles przekroczył 1,4 mln sprzedanych egzemplarzy i jest to najlepiej oraz najszybciej sprzedająca się produkcja w historii studia Funcom. Twórcy od 25-lat tworzą gry, ale na liście ich dotychczasowych dokonań nie znajdziecie wielkich hitów.

Conan Exiles z 1 milionem. Twórcy chwalą się gigantycznym wzrostem zawartości

Dotychczas najlepszym tytułem Norwegów był Age of Conan: Hyborian Adventures, który trafił na rynek w 2008 roku i osiągnął 1,4 mln pudełek. Warto jednak zaznaczyć, że Conan Exiles osiągnął ten wynik o połowę szybciej od wcześniejszego rekordzisty.

Twórcy zapowiedzieli jednocześnie nowe rozszerzenie – 23 sierpnia zadebiutuje „Jewel of the West”, które zawiera 39 nowych elementów do budowania, 15 nowych pancerzy w trzech zestawach, 9 nowych sztuk broni, 5 nowych dekoracyjnych farb, czy też 25 nowych elementów wyposażenia. Fani w tym wypadku trafią do nowego królestwa.

Jednocześnie studio pracuje nad „jedną z największych, bezpłatnych aktualizacji”, która pozwoli między innymi oswajać dzikie zwierzęta – śmiałkowie przyłączą do swojego zespołu najróżniejsze bestie (od wielbłądów po pantery i nawet pająki) i następnie zwierzaki będą chronić bazy lub przykładowo przenosić przedmioty. Aktualnie nie poznaliśmy daty premiery darmowej zawartości.  

Źródło: https://www.vg247.com/2018/07/05/conan-exiles-now-biggest-selling-game-funcoms-25-year-history/

Tagi: aktualizacja conan exiles Funcom wyniki sprzedaży