Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2018 08:45
Castlevania 2 od Netflix z datą premiery. Na historię musimy zaczekać
1230V

Castlevania 2 od Netflix z datą premiery. Na historię musimy zaczekać

Nie mam najlepszych wieści dla subskrybentów platformy Netflix, którzy liczyli na rychłą premierę drugiego sezonu  Castlevanii. Poznaliśmy ostateczną datę premiery, ale tym razem musimy uzbroić się w trochę cierpliwości.  

Już na początku tygodnia otrzymaliśmy zajawkę konkretów dotyczących drugiego sezonu Castlevanii i Netflix nie zawiódł oczekiwań widzów. Mr. Belmont opublikował na Twitterze ostateczną datę premiery.

Netflix testuje plan Ultra w Europie

Castlevania 2 trafi na Netflix dokładnie 26 października. W tym dniu zapoznamy się ze wszystkimi ośmioma odcinkami przygody, a pewnie w niedalekiej przyszłości pracownicy platformy ujawnią konkrety dotyczące trzeciego sezonu.

Mr. Belmont (oficjalne konto na Twitterze serialu) określa drugą przygodę jako „krwawy koszmar”, co w sumie łączy się ze wspomnianym teaserem – wcześniej oglądaliśmy krótki materiał przepełniony juchą.

Jeśli wszystko pójdzie po myśli przedstawicieli Netflix, to w 2019 roku zobaczymy kolejną opowieść przepełnioną wampirami – na początku czerwca rozpoczęły się sesje nagraniowe do trzeciego sezonu, więc możemy przyjąć, że do końca roku wszystko już będzie gotowe.

Warto pamiętać, że Adi Shankar – producent Castlevanii dla Netflix – w lipcu ubiegłego roku wspomniał o rozwijaniu serialu animowanego w świecie Assassin’s Creed, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy jakichkolwiek szczegółów dotyczących projektu.  

Na deser - zobaczcie na dwa screeny z nowej historii. 

Castlevania 2 Netflix

Castlevania 2 Netflix

Źródło: Twitter.com

Tagi: castlevania data premiery netflix serial