SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2018 10:08
PlayStation Russia publikuje tajemnicze grafiki: „przygotujcie się”, a fani tworzą najróżniejsze teorie
5035V

PlayStation Russia publikuje tajemnicze grafiki: „przygotujcie się”, a fani tworzą najróżniejsze teorie

Rosyjski oddział PlayStation opublikował na Twitterze ładną grafikę, która została upiększona tajemniczym „przygotujcie się”. Nie musieliśmy długo czekać na stworzenie najróżniejszych teorii przez fanów korporacji.

Rosyjski oddział PlayStation w przeciągu dwóch dni opublikował dwie tajemnicze grafiki. Firma na początku opublikowała „X” a następnie otrzymaliśmy „kwadrat” – warto jednak zwrócić uwagę na dopiski, które pojawiły się na Twitterze.

Promocja na PlayStation Store. Mocne gry na PlayStation 4 w lepszych cenach

Pierwsza grafika (X) została upiększona tajemniczym „przygotuj się”, a następną (kwadrat) podpisano „zanurz się”. Oficjalne kanały nie publikują takich informacji bez przyczyny, więc w Sieci nie trudno natrafić na liczne teorie fanów marki PlayStation.

Co może znaczyć „X”? Niektórzy wierzą w nadejście cross-platformowej rozgrywki, kolejni w zmianę nazwy na PlayStation Network, inni w pierwszą zajawkę małego PlayStation (PS”X”), a pojawiają się nawet głosy o nowym modelu PlayStation 4 (PlayStation 4 X?).

Publikacja drugiej grafiki (kwadrat) spowodowało, że niektórzy gracze zaczęli wyczekiwać na konkretne wieści dotyczące wirtualnej rzeczywistości – nowe gry a może nawet bezprzewodowy model urządzenia?

Szczerze mówiąc trudno mi uwierzyć, by rosyjski oddział PlayStation rozpoczął większą kampanię marketingową, która zostanie w odpowiedni sposób rozwinięta przez główne zespoły japońskiej korporacji, jednak o działaniach PlayStation Russia mówią już gracze z całego świata.


PlayStation X

Źródło: Twitter.com

Tagi: