Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2018 08:44
Sony przypomina o odpowiednim zabezpieczeniu kont PlayStation Network
3093V

Sony przypomina o odpowiednim zabezpieczeniu kont PlayStation Network

Japońska korporacja ponownie postanowiła zadbać o konta użytkowników PlayStation Network. Firma przygotowała specjalny materiał wideo, który pozwoli graczom zdecydowanie zwiększyć bezpieczeństwo ich cyfrowego dobytku.

Wielu graczy już na poprzedniej generacji założyło swoje konta PlayStation Network, które są systematycznie karmione kolejnymi zakupami. Klienci chętnie wydają gotówkę na PlayStation Store, jednak często nie dbamy o odpowiednie zabezpieczenie swojego dobytku.

PlayStation Plus na lipiec dostępny. Skromna aktualizacja PlayStation Store

Sony stale pomaga użytkownikom, którzy mają problem z utraceniem dostępu do PlayStation Network, jednak zdecydowanie lepiej „zapobiegać niż leczyć”, więc firma od wielu miesięcy zachęca graczy do korzystania z dwustopniowej weryfikacji.

Właśnie na tym elemencie skupia się nowy poradnik przygotowany przez japońską korporację, który bardzo dokładnie pokazuje, w jaki sposób zainteresowani mogą zadbać o porządne zabezpieczenie konta PSN.

Firma krok po kroku przedstawia poszczególne etapy, które należy przejść, by móc włączyć dwustopniową weryfikację. Jest to bez wątpienia najlepsza opcja jeśli chcecie mieć pewność, że nikt nie otrzyma dostępu do Waszego dobytku.

Dla niektórych taki „poradnik” może wydawać się przesadą, jednak nie możemy zapomnieć, że konsole posiadają teraz nawet mniej doświadczeni gracze, którzy okazjonalnie grają na sprzęcie Japończyków i pewnie dla takich osób poniższy film będzie bardzo pomocny.

Korzystacie z jakiegoś dodatkowego zabezpieczenia kont PlayStation Network?

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 3 playstation 4 playstation network playstation vita sony