Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 07.07.2018 08:10
Typer mistrzostw świata - czas na ćwierćfinały. Dzisiaj Szwecja - Anglia i Rosja - Chorwacja
851V

Typer mistrzostw świata - czas na ćwierćfinały. Dzisiaj Szwecja - Anglia i Rosja - Chorwacja

Kolejna faza mistrzostw świata za nami - poznaliśmy już ośmiu ćwierćfinalistów, którzy w piątek i sobotę zmierzą się ze sobą, aby wyłonić najlepszą czwórkę turnieju. Emocji nie brakowało na boiskach, nie brakuje ich również w naszym typerze - wciąż wielu uczestników ma szansę na zajęcia miejsca w pierwszej piątce. 

Za nami podsumowanie 1/8 finału. Działo się sporo - 3 dogrywki i 3 serie rzutów karnych, 24 bramki w 8 spotkaniach i pożegnanie się z turniejem m.in. Argentyny, Portugalii czy Hiszpanii. Do rozegrania pozostało już tylko 8 spotkań, ale to wciąż 32 punkty do zebrania, a w klasyfikacji generalnej wciąż spory ścisk.  

Wyniki typowań 1/8 finału (8 spotkań, maksymalnie 32 punkty)

1. dexx 15 punktów
2. leschek87 14 punktów
-. KamuR 14 punktów
-. negros 14 punktów
5. Ifikrates 13 punktów
-. jvl_90 13 punktów

Klasyfikacja generalna (najlepsza piątka)

1. charlesz 72 punkty
-. leschek87 72 punkty
3. dexx 70 punktów
-. Yabby 70 punktów
5. wladsenty 66 punktów

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - typuj z PPE.pl

Zasady zabawy dla wielu są zapewne znane. Na stronie ppe.pl/typer znajdziecie zestaw par (aktualny obejmuje 4 spotkań 1/4 finału). W formularzu wystarczy wpisać typowany wynik, kliknąć "Typuj kolejkę" i gotowe. Po rozegraniu wszystkich spotkań w ramach aktywnego zestawu przeliczymy wyniki i pojawi się punktacja plus nowy zestaw par. Za jeden mecz można zgarnąć 4 punkty (szczegóły na stronie typera), tak że w obecnym zestawie do zdobycia jest 16 punktów.

Uwaga! W przypadku fazy pucharowej typujemy tylko wynik regulaminowych 90 minut bez ewentualnej dogrywki i rzutów karnych. 

Piąty zestaw par:

Mecze możecie typować do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem. Również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem możecie zmienić typ, nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wytypować całą kolejkę (co jest koniecznością, nie ma możliwości typowania wybranych spotkań), a potem w miarę potrzeb zmienić typ. Co istotne - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili - nie zdążyłeś wytypować jakiegoś meczu? Nie ma problemu, wciąż możesz typować te, które nie zostały jeszcze rozegrane w ramach dostępnego zestawu par (chociaż wiadomo, zawsze to potencjalne punkty na starcie mniej). 

Najlepszych typerów poznamy po finałowym meczu 15 lipca. Nagrody przewidzieliśmy dla 5 najlepszych typerów PPE.pl (w zestawach nagród znajdą się gry, książki, filmy, koszulki, gadżety, prenumeraty PSX Extreme).

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


Zapraszamy do typowania piątego zestawu par - czas macie do 15.30 w piątek, bo wtedy zostanie zablokowane pierwsze spotkanie 1/4 finału Urugwaj - Francja (oczywiście jeśli się spóźnicie, będziecie mogli typować kolejne spotkania, ale po co tracić potencjalne punkty :)). Zapraszamy do wspólnej zabawy i komentowania.

Tagi: mistrzostwa świata