SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2018 15:34
Soulcalibur 6 na rozgrywce z PlayStation 4 Pro
910V

Soulcalibur 6 na rozgrywce z PlayStation 4 Pro

W październiku sympatycy bijatyk zapoznają się z najnowszą produkcją Project Soul. Japończycy ponownie zaoferują śmiałkom tytuł przepełniony potężnymi bohaterami z wielkimi mieczami i dzisiaj możemy spojrzeć na najnowsze materiały z edycji na konsolę Sony.

19 października odbędzie się premiera Soulcalibur 6. Tytuł będzie jednocześnie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a deweloperzy zamierzają wykorzystać moc każdej platformy – w tym PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X.

Soulcalibur 6. Wymagania sprzętowe oraz dynamiczny gameplay

Project Soul ma jeszcze kilka tygodni na przedstawienie ostatecznego zestawu wojowników z Soulcalibur 6, ale studio już pokazało wielu znanych i cenionych twarzy, wśród których nie trudno znaleźć swoich ulubieńców.

Mam wrażenie, że wielu graczy z naszego kraju rozpocznie przygodę z Soulcalibur 6 wskakując w buty Geralta – Wiedźmin trafił na okładkę i CD Projekt RED miał okazję pomagać Japończykom w stworzeniu łowcy potworów.

Najnowsze fragmenty pozwalają spojrzeć na ruchy między innymi Taki, Geralta, Nightmare’a, Siegfrieda, czy też Ivy – Japończycy może i nie zapewnią rewolucji w przypadku oprawy, ale odnoszę wrażenie, że przyjemna walka oraz płynna animacja są w tym wypadku priorytetami. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco gameplay Project Soul SoulCalibur VI