Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2018 09:04
Star Wars: Battlefront 2 otrzyma nowe tryby i kolejnych bohaterów. DICE zdradza plany
858V

Star Wars: Battlefront 2 otrzyma nowe tryby i kolejnych bohaterów. DICE zdradza plany

DICE przygotowuje się do premiery Battlefield 5, ale Szwedzi nie mogą zapomnieć o Gwiezdnych Wojnach. Firma ujawniła konkrety dotyczące przyszłych aktualizacji i gracze mogą szykować się na sporo dodatkowej zawartości.

Star Wars: Battlefront 2 wraca do życia. DICE w pełni przebudowało system progresji i teraz deweloperzy mogą skupić się na przygotowaniu dodatkowej zawartości.

Electronic Arts: „Kupując nasz produkt, powinieneś dostać pełną zawartość”. Firma zmienia zasady

Oczekiwana zawartość napłynie do gry już w lipcu, czyli w kolejnych dniach powinniśmy poznać nowy tryb „Hero StarFighters”, który skupi się na pojedynkach czterech na czterech. Bohaterowie wskoczą teraz w statki kosmiczne, więc możemy liczyć na dynamiczną i efektowną rozgrywkę.

Twórcy w kolejnych dniach zapowiedzą również zmiany w mieczach świetlnych (możliwość włączenia / wyłączenia), blokowanie ataków za pomocą tego cudeńka wyczerpie kondycję herosa, otrzymamy możliwość przełączania się pomiędzy pojedynkami, a jednocześnie tryb Zmagania Bohaterów zostanie ulepszony.

Kolejne nowości trafią do gry w sierpniu – wtedy rozpocznie się sezon związany z Wojnami Klonów, więc możemy liczyć na wiele przedmiotów do personalizacji postaci. Studio zajmie się również nowymi pozami zwycięstw i emotkami.

W następnych miesiącach do gry trafi między innymi Obi-Wan Kenobi, Generał Grievous, duży tryb (jesień) oraz Anakin Skywalker, Hrabia Dooku, a nawet nowa lokacja na Genosis (zima). DICE podkreśla, że nie są to wszystkie atrakcje przygotowane dla graczy, a jednocześnie zespół zajmie się licznymi usprawnieniami – możemy liczyć na poprawiony matchmaking, usunięcie bugów, dzienne wyzwania oraz poprawki w balansie.

Star Wars Battlefront 2 rozwój

Źródło: Twitter.com

Tagi: