Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2018 15:32
Battlefield 5 wygląda świetnie. Gameplay z testów
3148V

Battlefield 5 wygląda świetnie. Gameplay z testów

Szczęśliwcy sprawdzają właśnie najnowszą produkcję DICE, która została zaprezentowana na nowych materiałach. Battlefield 5 wygląda kapitalnie i sympatycy shooterów mogą szykować się na wyjątkową zabawę.

DICE postawiło na zamknięte testy alpha, które oferują nową zawartość względem produkcji prezentowanej podczas E3. Dziennikarze oraz gracze zapoznają się z nowymi elementami, a jednocześnie deweloperzy mają okazję porządnie przetestować kolejny fragment gry.

Battlefield 5 z testami Alpha. Znamy wymagania sprzętowe

Wielka premiera Battlefield 5 odbędzie się w połowie października, więc już wkrótce powinniśmy otrzymać konkrety dotyczące testów beta, ale zanim autorzy zaproszą do rozgrywki zdecydowanie szersze grono odbiorców, oglądamy materiały z najnowszej wersji.

Pierwsze opinie o tytule są bardzo pozytywne – nie możemy liczyć na wielką rewolucję, ale Szwedzi w dobry sposób rozwijają koncepcję rozpoczętą w 2016 roku. Zmagania są intensywne, ekscytujące, a jednocześnie zainteresowani mogą liczyć na przyjemny gameplay.

DICE nie zdecydowało się obłożyć testów alpha jakimikolwiek ograniczeniami, więc szczęśliwcy mogą bez problemu dzielić się materiałami – właśnie z tego powodu możecie poniżej zerknąć na mnóstwo czystej rozgrywki. Szczególnie polecam pierwszy film: to gameplay pokazujący Battlefield 5 na ultra wymaganiach bez HUD-a i komentarza.

Źródło: YouTube.com

Tagi: battlefield 5 Battlefield V DICE ea Electronic Arts gameplay