Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2018 20:34
Overwatch z nowym bohaterem. Wrecking Ball na zwiastunie
958V

Overwatch z nowym bohaterem. Wrecking Ball na zwiastunie

Blizzard potwierdził ostatnie spekulacje. Do Overwatch trafi bojowy chomik, który wykorzysta do ataku potężnego robota. Zobaczcie zwiastun oraz poznajcie bliżej Wrecking Ball.

Blizzard systematycznie rozwija i ulepsza Overwatch. Gra od premiery otrzymuje darmowe aktualizacje i wkrótce wszyscy gracze sprawdzą możliwości Wrecking Balla. Bojowy chomik będzie teraz testowany przez największych fanów tytułu.

Overwatch z wielkimi zmianami. Nowe funkcje i praca nad balansem

Wrecking Ball to mały chomik, który wykorzysta swój potężny pancerz robota do ochrony swoich przyjaciół, ale jednocześnie bez najmniejszego problemu skorzysta z automatycznej broni szturmowej. W trudnych sytuacjach bohater może zmienić się w wielką kulkę i uciec z pola walki lub za pomocą tej umiejętności wskoczy w centrum akcji.

Postać może również skorzystać z mocy min bliskiego zasięgu, a ciekawą zdolnością jest osobista tarcza, która zwiększa się w zależności od liczby wrogów znajdujących się w pobliżu. Ponadto, niezwykle dobrze zapowiada się Piledriver – za jej pomocą Wrecking Ball uderzy w ziemię, zada przeciwnikom obrażenia i wybije ich w powietrze.

Aktualnie Wrecking Ball będzie testowane przez zagorzałych miłośników Overwatch, a w późniejszym terminie heros trafi do wszystkich graczy za darmo. Standardowo możemy również oczekiwać kolejnej mapy, a nowa aktualizacja powinna trafić na serwery w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Burzyciel, jako szósty tank w Overwatch, pozwala siać zamęt, agresywnie nękać tylne linie wroga i likwidować wystawionych na atak, pozbawionych obrony bohaterów. Hammond świetnie radzi sobie w spychaniu wrogów z ich pozycji dzięki zdolnościom Kulowrotek i Kafar, a jednocześnie stanowi poważne zagrożenie, kiedy zostanie pozostawiony sam sobie i może ćwiczyć strzelanie do celów ze swoich Poczwórnych Działek.

Przegląd zdolności     

  • POCZWÓRNE DZIAŁKA - Automatyczne uzbrojenie szturmowe.
  • KULOWROTEK - Transformujesz się w kulę i zwiększasz maksymalną szybkość ruchu.
  • PAZUR - Wystrzeliwujesz kotwiczkę, która pozwala przemieszczać się z dużą szybkością, uderzać we wrogów, zadawać im obrażenia i odrzucać ich.
  • POLE MINOWE - Rozstawiasz duże pole min zbliżeniowych. 
  • ADAPTABILNE OSŁONY - Tworzysz działające tymczasowo osłony osobiste. Ich wytrzymałość wzrasta wraz z liczbą pobliskich wrogów.
  • KAFAR - Uderzasz z wysoka w ziemię pod sobą, co rani i wyrzuca wrogów w powietrze.

Wrecking Ball jest 28 bohaterem w Overwatch – w dniu premiery tytuł mógł pochwalić się zestawem 21 postaci.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard dlc dziennik dewelopera Overwatch za darmo zwiastun