Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.06.2018 09:13
Kompilacja gier dla PS4. Nowa reklama Sony
1386V

Kompilacja gier dla PS4. Nowa reklama Sony

Po świetnej reklamie PlayStation jako "najlepszego miejsca do grania" pora na kolejną zajawkę wyprodukowaną przez Sony. Tym razem do roboty zabrał się japoński oddział firmy.

Sony oczywiście zabrało się do marketingowej roboty we właściwym dla siebie stylu - zakręconym i humorystycznym.

Reklama PlayStation 4 z E3 2018

W reklamie nie brakuje takich funkcjonujących już na rynku lub zapowiadanych gier jak: Detroit: Become Human, Pro Evolution Soccer 2019, Border Break, Code Vein, Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2, Persona 5: Dancing in Starlight, Persona 3 Dancing in Moonlight, New Gundam Breaker, Fate/Extella Link, 13 Sentinels: Aegis Rim, Naruto to Boruto: Shinobi Striker, BlazBlue Cross Tag Battle, Zanki Zero oraz SoulCalibur 6.

Reklama jest o tyle ciekawa, że potwierdza ciągłe powstawanie 13 Sentinels: Aegis Rim. Wspominam o tym, bo mogło się już wydawać, że ta produkcja Atlus trafiła do deweloperskiego śmietnika (studio milczało podejrzanie długo na jej temat). Ostatnio o 13 Sentinels słyszeliśmy we wrześniu 2017 roku (dla przypomnienia w galerii umieszczam kilka screenów z tego intrygującego projektu).

Reklamę okraszono piosenką wykonywaną przez Lam System i komentarzem Takayuki Yamady (gwiazdy Densha Otoko), który wcielił się w rolę rozegzaltowanego wirtualnego YouTubera.

Źródło: YouTube

Tagi: 13 Sentinels: Aegis Rim Atlus playstation reklama soulcalibur 6 Soulcalibur VI