Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.06.2018 12:37
Fortnite. Termin premiery 5 sezonu. Nowości w aktualizacji 4.5
1748V

Fortnite. Termin premiery 5 sezonu. Nowości w aktualizacji 4.5

Fortnite jest już tak popularne, że może niedługo prześcignąć nawet bijące wszelkie rekordy popularności PUBG. Epic Games z pewnością nie zawodzi, jeśli chodzi o regularne wspieranie swojego hitu.

Fortnite otrzyma już niedługo nowy sezon, wypełniony atrakcjami. Epic podało, że zabawę w nim rozpoczniemy już 12 lipca, od godziny 9 rano.

Pokemon Quest już nie tylko na Switch

Nie wiemy jeszcze niestety, co dokładnie nowego wprowadzi sezon piaty. Epic ma dla nas natomiast kolejne wydarzenie z premią 100% do zdobywanego XP. Event zaczyna się od godziny 9 rano w piątek (29 czerwca) i zakończy się o 8 rano w poniedziałek (2 lipca).

Aktualizacja 4.5, która została udostępniona w tym tygodniu zapewnia dostęp do podwójnych pistoletów. Przez ograniczony czas gracze mogą też korzystać w Fortnite z wyrzutni granatów przemienionej w generator fajerwerków. Last but not least - w grze pojawił się tryb Playground, pozwalający na budowanie swoich konstrukcji bez zagrożenia ze strony oponentów przez godzinę. Poniżej znajdziecie przegląd wprowadzonych nowości.

 


Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox ns pc ps4 xone