Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2018 21:18
The Last of Us Part 2 ma nie zaliczyć downgrade’u. Gra może otrzymać drugiego bohatera
2521V

The Last of Us Part 2 ma nie zaliczyć downgrade’u. Gra może otrzymać drugiego bohatera

Naughty Dog szykuje dla nas kolejną, wielką opowieść, która została zaprezentowana na pierwszej rozgrywce i gameplay ukazany podczas E3 ma prezentować ostateczną wersję tytułu. W sprawie grywalnych bohaterów wypowiedziała się Emilia Schatz.

Na E3 2018 zerknęliśmy na pierwszy materiał prezentujący rozgrywkę z The Last of Us Part 2. Gameplay pozwolił spojrzeć na między innymi piękną oraz dopracowaną animację i według najnowszych informacji – właśnie tak ma wyglądać ostateczna wersja gry.

The Last of Us Part 2 tylko z jedną, grywalną postacią. Gra otrzyma tryb sieciowy

„To działa na PlayStation 4 Pro [w domyśle wersja gry z E3 – red.]. Nie planujemy downgrade’u. Taką w zasadzie mamy nadzieję.”

Powyższe słowa wypowiedziała Emilia Schatz – współtwórczyni The Last of Us Part 2 – która oczywiście nie może mieć aktualnie pewności, że projekt nie zaliczy pewnych cięć, ale prezentowana rozgrywka pochodziła z wersji na PlayStation 4 Pro. Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ gameplay wyglądał naprawdę nieźle – choć warto na pewno wspomnieć, że podczas E3 dziennikarze nie mogli zagrać w opowieść Naughty Dog, a za zamkniętymi drzwiami odbyła się wyłącznie prezentacja, na której twórcy prezentowali ten sam fragment rozgrywki.

Jednocześnie przedstawicielka „Niegrzecznych Psiaków” wspomniała podczas rozmowy z dziennikarzem JeuxAct, że Ellie jest aktualnie jedyną grywalną bohaterką:

„W tym momencie jesteśmy gotowi na pokazanie Ellie jako grywalną postać. To może się zmienić w przyszłości, ale nie jesteśmy jeszcze gotowi, by o tym mówić. Myślę, że w tej grze jest jeszcze sporo rzeczy, które nie zostały ujawnione.”

Nie możemy zapomnieć, że podczas E3 pracownicy Naughty Dog wspominali o jednej, grywalnej postaci w The Last of Us Part 2, ale najwidoczniej nie wszystkie decyzje zostały już podjęte lub po prostu autorzy mogą ukrywać niektóre z elementów fabuły i właśnie z tego powodu nie mówią o drugim bohaterze.

Identyczny ruch widzieliśmy w przypadku The Last of Us – pierwotnie Naughty Dog wspominało, że Joel jest jedyną postacią, którą będziemy kontrolować podczas całej przygody.

Źródło: https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-graphics-wont-be-downgraded-ellie-might-not-be-the-only-playable-character

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony the last of us part 2