Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2018 17:08
60 Seconds! z kapitalnym wynikiem. Polacy świętują
727V

60 Seconds! z kapitalnym wynikiem. Polacy świętują

Robot Gentleman Studios świętuje duży sukces 60 Seconds! Gra została doceniona przez graczy na całym świecie i ta niecodzienna produkcja przekroczyła spory kamień milowy. Twórcy zdradzają teraz kolejne plany.

W 2015 roku rodzime Robot Gentleman Studios zaoferowało pierwszym graczom 60 Seconds! Gra przepełniona survivalem oraz strategicznymi elementami pierwotnie była dostępna na komputerach osobistych, a następnie autorzy przygotowali wersję na urządzenia mobilne. Ostatnia edycja trafiła w grudniu 2017 roku na Nintendo Switcha.

Project8 tajemniczą grą 11 bit studios. Twórcy prezentują kapitalne wyniki Frostpunk

Wystarczyły zaledwie trzy lata, by 60 Seconds! trafiło do 1 mln graczy na całym świecie! Studio świętuje dzisiaj wielki sukces, w który pewnie wierzyli wyłącznie nieliczni – w końcu nie często mamy okazję wspominać o rodzimym indyku, który osiąga taki rezultat.

Studio nie zamierza zwalniać – jeszcze w tym roku na Nintendo Switchu pojawi się dodatek CATomic, a na urządzenia mobilne wskoczy rozszerzenie zatytułowane Rocket Science. Wymienione DLC wcześniej były dostępne wyłącznie na komputerach osobistych i nawet ta platforma otrzyma nową zawartość – twórcy pracują nad przygodą skupioną na Deloris.

To nie koniec, ponieważ w 2019 roku 60 Seconds! wyląduje na kolejnych sprzętach i chociaż aktualnie studio nie mówi tego wprost, to możemy oczekiwać premiery na PlayStation 4 i Xboksach One. Zespół pracuje również nad przygotowaniem wsparcia dla Steam Workshop – od przyszłego roku gracze otrzymają dostęp do kreowania własnych historii, postaci, czy też między innymi przedmiotów.

Nie pozostaje nic innego jak pogratulować i życzyć kolejnych sukcesów całej ekipie Robot Gentleman Studios!

Źródło: Twitter.com

Tagi: 60 Seconds! polska tweet wynik