Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2018 17:56
Genesis Krypton 770 - mysz dla graczy ze sportowymi ambicjami
478V

Genesis Krypton 770 - mysz dla graczy ze sportowymi ambicjami

Genesis stawia na profesjonalny gaming. Firma zdecydowała się ujawnić nową mysz, która może pochwalić się rozwiązaniami z segmentu premium, ale mimo to potrafi pozytywnie zaskoczyć atrakcyjną ceną.

Informacja prasowa

Mysz to niewątpliwie najbardziej istotna broń w dłoni gracza. Jej jakość ma niebagatelny wpływ na uzyskiwane wyniki, a te, z racji coraz większej popularności esportu, coraz częściej mają olbrzymie znaczenie. Genesis Krypton 770 to mysz o bardzo high-endowej specyfikacji i znacznie niższej, niż należałoby się spodziewać, cenie.

Genesis Xenon 750 – recenzja sprzętu. Przystępna propozycja od polskiego producenta

Sercem każdej myszy jest czujnik. W przypadku Genesis Krypton 770 to dość szlachetne serce - jest nim bowiem ceniony sensor optyczny PixArt PMW 3360, o rozdzielczości maksymalnej 12 000 DPI i radzący sobie z akceleracją 50 g. Moduł ten najczęściej spotykamy w myszach ze znacznie wyższej półki cenowej, często także w konstrukcjach wybieranych przez profesjonalnych graczy.

Oczywiście, jak przystało na segment premium, sensor nie jest jedyną zaletą urządzenia. Jest nią także wysoka wytrzymałość myszy. Przyciski bazują na przełącznikach marki OMRON, o żywotności 20 milionów kliknięć każdy, kabel myszy jest chroniony nylonowym oplotem, a boki samego urządzenia są gumowe, co nie tylko ułatwia chwyt i zapobiega ślizganiu się dłoni, ale też pozytywnie wpływa na wytrzymałość Genesis Krypton 770.

Producent zadbał także o detale, które sprawiają, że mysz z powodzeniem może stawać w szranki ze znacznie bardziej kosztowną konkurencją. W myszy zastosowano szerokie, nastawione na osiąganie minimalnego tarcia, a tym samym dużej szybkości, ślizgacze. Pozwala to na swobodne działanie nawet w bardzo dynamicznej rozgrywce. Regulacja rozdzielczości zaczyna się już przy wartości 100 DPI, a kończy się na 12 000 DPI. Dla każdego z ustawień można wybrać osobny wzór podświetlenia.

Genesis Krypton 770 - mysz dla graczy ze sportowymi ambicjami

Jest z czego wybierać. Genesis Krypton 770 wyposażono w RGB Prismo Effect, czyli wielobarwne (16,7 mln kolorów) podświetlenie, którego działanie możemy dowolnie definiować w dołączonym oprogramowaniu. Tym samym możemy stworzyć zestawy ustawień łączących określoną rozdzielczość wraz z wybranym efektem, jednym z 12, i kolorem podświetlenia. Dzięki temu zawsze wiadomo, który tryb jest aktualnie aktywny. Mysz posiada własną pamięć, więc podłączona do dowolnego komputera zachowa swoje ustawienia.

Genesis do swojej nowej myszy dorzuca jeszcze jedno: kolekcjonerski gadżet o nazwie Ninja Wallet Card. Kartę tę można schować z powodzeniem w portfelu i w ten sposób mieć ją zawsze przy sobie. A warto, bowiem niepozorny przedmiot ma kilkanaście różnych zastosowań, w tym otwieracz, śrubokręt czy nóż do papieru. 

Genesis Krypton 770 są jest dostępny za 159 złotych.

Specyfikacja:

  • Rozdzielczość: do 12 000 DPI
  • Sensor PMW 3360
  • Podświetlenie RGB
  • Dołączone oprogramowanie
  • Przełączniki OMRON
  • W zestawie Ninja Wallet Card

Genesis Krypton 770 - mysz dla graczy ze sportowymi ambicjami

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: