Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2018 20:00
Forza Horizon 4 vs. rzeczywistość. Twórcy odwzorowali kultowe miejsca z Wielkiej Brytanii
3134V

Forza Horizon 4 vs. rzeczywistość. Twórcy odwzorowali kultowe miejsca z Wielkiej Brytanii

Playground Games w październiku zaprosi graczy do swojego kraju. Forza Horizon 4 rozgrywa się w Wielkiej Brytanii i twórcy postanowili przenieść do produkcji kilka kultowych miejsc. Porównanie gry z rzeczywistością wygląda świetnie.

Najnowszy festiwal zaprowadzi graczy do Wielkiej Brytanii. Forza Horizon 4 zadebiutuje wyłącznie na Xboksach One i komputerach osobistych już 2 października. Twórcy zdecydowali się wrzucić graczy do swojego kraju, by móc wykorzystać pełną moc zmiennych pór roku.

Forza Horizon 4. Wyciekła pełna lista samochodów z gry

Dzisiaj możemy spojrzeć na bardzo ciekawy materiał. Playground Games zadbało o wrzucenie do Forza Horizon 4 kilku kultowych miejsc z Wielkiej Brytanii, a redakcja IGN postanowiła je porównać z rzeczywistymi obiektami.

To oczywiście dopiero przedsmak możliwości, ale trzeba przyznać, że autorzy nie zmarnowali czasu i zajęli się drobnymi detalami – szczególnie zwróćcie uwagę na Scott Monument, czyli pomnik szkockiego pisarza Sir Waltera Scotta. Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że jest to największy pomnik tego pisarza na świecie.

Brytyjczycy mogą pokazać kilka ciekawych miejsc, które pewnie chętnie odwiedzimy w pełnej wersji Forza Horizon 4. Niestety, na premierę musimy jeszcze zaczekać, ale pamiętajcie, że tytuł będzie dostępny od dnia premiery w Xbox Game Pass, więc subskrybenci usługi nie muszą szykować gotówki na wyścigi.

Źródło: YouTube.com

Tagi: forza horizon 4 pc playground games porównanie grafiki xbox one