Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2018 21:40
The Awesome Adventures of Captain Spirit za darmo na PS4, XOne i PC od dzisiaj. Gra bez osiągnięć i pucharków
4950V

Captain Spirit za darmo na PS4, XOne i PC od dzisiaj. Gra bez osiągnięć i pucharków

Dontnod Entertainment zaprasza fanów wielkich opowieści na wstęp do Life is Strange 2. Twórcy rozdają The Awesome Adventures of Captain Spirit na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste. Przygoda została ujawniona na targach E3 2018.

Life is Strange to bez wątpienia najlepsza produkcja przygotowana przez Dontnod Entertainment. Twórcy doskonale zdają sobie sprawę z siły tej marki, ale zanim otrzymamy pełnoprawną kontynuację, możemy zapoznać się z rozbudowanym wstępem do tej przygody.

Life is Strange 2 z datą premiery!

Francuzi zaskoczyli zapowiadając na targach E3 nową markę, jednak nie możemy w tym wypadku mówić o zupełnie nowym IP. The Awesome Adventures of Captain Spirit jest w bardzo mocny sposób powiązane z Life is Strange, ponieważ jest to w zasadzie prequel nowej historii.

W ubiegłym tygodniu Dontnod Entertainment potwierdziło datę premiery pierwszego epizodu Life is Strange 2, więc najwyższy czas na poznanie opowieści, która ma nas wprowadzić w zupełnie nowe wydarzenia.

W The Awesome Adventures of Captain Spirit poznacie losy Chrisa, czyli dziesięcioletniego marzyciela, który od zawsze chciał zostać superbohaterem. Młodzieniec często ucieka od świata rzeczywistego do świata przygód jako swoje alter ego.

Należy przy tym zaznaczyć, że niektóre wybory z The Awesome Adventures of Captain Spirit będą miały wpływ na Life is Strange 2, więc naprawdę warto zapoznać się z tą bezpłatną przygodą. Pliki pobierzecie z:

Warto przy tym zaznaczyć, że tytuł nie posiada jakichkolwiek osiągnięć lub pucharków. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: captain spirit Dontnod Entertainment Square Enix za darmo