Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2018 21:00
Banjo-Kazooie 6 kolejną niespodzianką Microsoftu?
1160V

Banjo-Kazooie 6 kolejną niespodzianką Microsoftu?

Phil Spencer odpalił na konferencji podczas E3 kilka mocnych bomb, ale zdaniem najnowszych przecieków, szef marki Xbox ma w rękawie kolejne niespodzianki. Jedną z nich ma być Banjo Kazooie 6 i gra ma zostać ujawniona jeszcze w tym roku.

Microsoft podczas E3 zadbał o prawdziwe show. W trakcie konferencji Amerykanów zobaczyliśmy wiele mocnych produkcji przygotowywanych dla Xboksa One oraz komputerów osobistych.

Xbox One ze wsparciem myszek i klawiatur. Firma współpracuje z Razerem

Możemy mieć pewność, że Spencer zostawił kilka niespodzianek na kolejne wydarzenia i jednym z tytułów jest podobno Banjo-Kazooie 6. O nowej grze z serii mówi się od wielu miesięcy, jednak dopiero teraz GameStop zdecydował się dodać do swojej oferty pluszową zabawę z serii – zdaniem sklepu, produkt ma trafić na rynek jeszcze w tym roku, a dokładnie 1 października.

Amerykanie mogli zdecydować się na przygotowanie gadżetów, które będą debiutować w okolicach premiery gry na Xboksa One oraz komputery osobiste. Jeśli pracownicy GameStopu mają rację, to prezentacja Banjo-Kazooie 6 powinna odbyć się na zbliżającym się gamescomie – Microsoft systematycznie pojawia się na imprezie i przedstawia graczom swoje nowe produkty.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, ale ostatnia przygoda trafiła na rynek w 2008 roku – wtedy to zagraliśmy w Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts. Amerykanie mogą pracować nad kontynuacją, zająć się zrestartowaniem całej serii lub po prostu odświeżyć pierwszą odsłonę – opcji w tym wypadku jest naprawdę sporo.

Źródło: http://projectxbox.it/2018/06/25/gamestop-mette-in-listino-banno-kazooie-6-per-xbox-one-annuncio-in-vista-per-la-gamescom-2018/

Tagi: Banjo-Kazooie Microsoft pc xbox one