Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 25.06.2018 00:05
Typer mistrzostw świata - drugi ranking i trzeci zestaw par
703V

Typer mistrzostw świata - drugi ranking i trzeci zestaw par

Półmetek mundialu za nami - tak jest, już 32 spotkania rozegrane, a na finał II kolejki obejrzeliśmy zmagania Polaków. Cóż, wystarczająco dużo napisaliście w komentarzach pod tym newsem, więc nie wracamy do tematu, a jedynie zapowiadamy ostatnią kolejkę grupowych zmagań. 16 spotkań, 4 dni, 4 mecze dziennie i 64 punkty do zgarnięcia. 

Za nami podsumowanie II kolejki spotkań. W naszej zabawie na lidera wyrasta charlesz, który w I kolejce zgarnął 1. miejsce, a w drugiej na najwyższym stopniu podium towarzyszą mu Ossy Wocash (wszyscy po 27 punktów). 

Wyniki II kolejki (najlepsza piątka):

1. charlesz 27 punktów
-. Ossy 27 punktów
-. Wocash 27 punktów
4. RudiAG 26 punktów
-. wrzosek 26 punktów

Klasyfikacja generalna (najlepsza piątka, czyli w sumie ósemka)

1. charlesz 57 punktów
2. Wocash 50 punktów
3. Yabby 46 punktów
4. Przemek2508 45 punktów
-. kaszana16 45 punktów
-. Wojo_21 45 punktów
-. wladsenty 45 punktów
-. Froszti 45 punktów

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - typuj z PPE.pl

Przypominamy - zasady zabawy dla wielu są zapewne znane. Na stronie ppe.pl/typer znajdziecie aktualny zestaw par (aktualny obejmuje 16 spotkań III kolejki). W formularzu wystarczy wpisać typowany wynik, kliknąć "Typuj kolejkę" i gotowe. Po rozegraniu wszystkich spotkań w ramach aktywnego zestawu przeliczymy wyniki i pojawi się punktacja plus automatycznie nowy zestaw par. Za jeden mecz można zgarnąć 4 punkty (szczegóły na stronie typera), tak że w III kolejce do zdobycia są aż 64 punkty. 

Trzeci zestaw par:

Mecze możecie typować do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem. Również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem możecie zmienić typ, nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wytypować całą kolejkę (co jest koniecznością, nie ma możliwości typowania wybranych spotkań), a potem w miarę potrzeb (np. niespodziewana kontuzja itp.) zmienić typ. Co istotne - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili - nie zdążyłeś wytypować jakiegoś meczu? Nie ma problemu, wciąż możesz typować te, które nie zostały jeszcze rozegrane w ramach dostępnego zestawu par (chociaż wiadomo, zawsze to potencjalne punkty na starcie mniej). 

Najlepszych typerów poznamy po finałowym meczu 15 lipca. Nagrody przewidzieliśmy dla 5 najlepszych typerów PPE.pl (w zestawach nagród znajdą się gry, książki, filmy, koszulki, gadżety, prenumeraty PSX Extreme). Warto jednak śledzić naszą zabawę, bo postaramy się również o okolicznościowe nagrody dla najlepszych typerów danej kolejki (na podstronie konkursu znajduje się specjalna zakładka z wynikami typów danej kolejki).

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


Zapraszamy do typowania III zestawu par - czas macie do 15.30 w poniedziałek, bo wtedy zablokowane zostanę dwa mecze grupy A (oczywiście jeśli się spóźnicie, będziecie mogli typować kolejne spotkania, ale po co tracić potencjalne punkty :)). Zapraszamy do wspólnej zabawy i komentowania.

Tagi: mistrzostwa świata