Fortnite z własnym PlayStation 4 Slim. Ekskluzywna skórka w pakiecie

News
950V
Fortnite z własnym PlayStation 4 Slim. Ekskluzywna skórka w pakiecie
Wojciech Gruszczyk | 22.06.2018, 14:03

Włoski oddział PlayStation opublikował informacje dotyczące nowego zestawu PlayStation 4 Slim. Gracze tym razem nie mogą liczyć na ekskluzywne produkcje z katalogu japońskiej korporacji, ale do pudełka dorzucono skórkę dla postaci z Fortnite.

Popularność Fortnite nie maleje, więc sytuację postanowiło wykorzystać Sony. Japońska korporacja zdecydowała się na przygotowanie specjalnego zestawu PlayStation 4 Slim, który trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu.

Fortnite w PlayStation League. Grube nagrody dla najlepszych

Od 16 lipca klienci otrzymają możliwość kupienia PlayStation 4 Slim upiększone grafiką z Fortnite. Tytuł Epic Games w wersji Battle Royale jest oczywiście darmowy, ale w zestawie gracze zgarną specjalną skórkę „Zamachowcy” oraz 500-v dolców.

Nie poznaliśmy jeszcze ceny takiego zestawu, ale mam przynajmniej kilku znajomych, którzy za ekskluzywny strój dla bohatera mogą zrobić naprawdę wiele.

Aktualnie bundle pack nie został ujawniony w innych regionach, jednak wkrótce powinniśmy otrzymać oficjalną wiadomość na blogu PlayStation – trudno uwierzyć, by pudełko zostało przygotowane wyłącznie dla Włochów.

W ostatnich dniach Sony często ogłasza pozytywne akcje związane z PlayStation – rodzimy oddział zapowiedział rozgrywki z wielkimi nagrodami, lecz mimo to wielu graczy czeka wyłącznie na udostępnienie cross-platformowych zmagań.

Fortnite z własnym PlayStation 4 Slim. Ekskluzywna skórka w pakiecie

Źródło: Twitter.com

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych