Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.06.2018 12:24
Pokemon GO. Wymiana potworków na razie z ograniczeniami. Pierwszy legendarny tytan dostępny
748V

Pokemon GO. Wymiana potworków na razie z ograniczeniami. Pierwszy legendarny tytan dostępny

Niantic właśnie zaczęło udostępniać wyczekiwaną aktualizację Pokemon GO, która pozwoli na wymienianie się poksami. To jednak nie koniec nowości.

Pokemon GO właśnie wzbogaciło się o nowe legendarne potworki. W tym przypadku chodzi Regice, czyli o tytana, który zadebiutował w Pokemon Ruby i Sapphire. Rzeczony poks występuje teraz w Gymach.

Wymiana poksów wreszcie w Pokemon GO!

Gracze muszą wziąć udział w Raid Battle z innymi trenerami, by mieć szansę na złapanie tego okazu. Regice to pokemon reprezentujący żywioł lodu. Stwór ma bardzo wysokie statystki defensywne, więc jego pokonanie nie będzie proste.

Niedługo w Pokemon GO zaczną występować również pozostali poksowi tytani, czyli Regirock i Registeel. Te Legendarne stwory mają pojawić się w Pokemon GO jeszcze w te wakacje.

Oprócz legendarnego poksa Niantic zaczęło wprowadzać aktualizację pozwalającą na wymianę potworków. Póki co jednak funkcja jest ograniczona dla graczy na poziomie doświadczenia 33-40. Deweloperzy twierdzą, że będą wraz z upływem czasu obniżać próg poziomów, który umożliwi nam wymianę żywego towaru.

Tagi: Niantic Pokemon Pokemon Go