Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.06.2018 11:41
Captain Toad. Demo już dostępne na Switch. Zabawna pomyłka Nintendo na eShop
1503V

Captain Toad. Demo już dostępne na Switch. Zabawna pomyłka Nintendo na eShop

Kolejny hit z Wii U zmierza na Switch. Tym razem chodzi o Captain Toad: Treasure Tracker. Gra właśnie dorobiła się wersji demonstracyjnej.

Nintendo ogłosiło jakiś cze temu, że Captain Toad: Treasure Tracker doczeka się wersji demontracyjnej. Tak już się stało - 2 dni temu próbka Toada wskoczyła na europejski eShop a dzisiaj do zabawy mogą przyłączyć się amerykańscy gracze.

Demo zajmuje zaledwie 204MB. W próbce kodu Captain Toad możemy wypróbować poziomy Plucky Pass Beginnings, Mushroom Mesa i The King of Pyropuff Peak. Bawić się można w singlu lub z drugą osobą.

Z demem Captain Toad związana jest zabawna wpadka pracowników eShopu. Okazuje się, że przez kilka minut w amerykańskim eShopie gra funkcjonowała pod błędnym tytułem. Ktoś się pomylił i zamiast prawidłowej nazwy wpisał: "Capitan Todd: Treasure Tracker". Błąd błyskawicznie naprawiono, ale gracze oczywiście zaczęli naśmiewać się, że Todd Howard (autor serii The Elder Scrolls) doczeka się niedługo swojej własnej gry. Pojawiły się nawet projekty postaci z tym sympatycznym deweloperem. Todd Howard walczyłby pewnie dzielnie z milionami bugów w kolejnej odsłonie Fallout lub The Elder Scrolls.]

Źródło: https://nintendoenthusiast.com/blog/2018/06/22/capitan-todd-nintendo-misspells-name-of-captain-toad-on-eshop/

Tagi: beka captain toad demo humor Nintendo switch