Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.06.2018 08:16
World of Warcraft z darmowym weekendem. Blizzard zaprasza graczy, którym wygasł abonament
1117V

World of Warcraft z darmowym weekendem. Blizzard zaprasza graczy, którym wygasł abonament

W Quake Champions można grać za darmo przez dodatkowy tydzień. To nie koniec tymczasowych gratisów na PC. Blizzard zdecydował się udostępnić za darmo World of Warcraft.

Najbardziej znany MMORPG świata doczekał się darmowego weekendu. Blizzard ogłasza, że w World of Warcraft można grać za darmo od teraz do 24 czerwca.

Quake Champions. Gratisowy okres wydłużony o tydzień

Osoby, które założyły kiedyś konto i których subskrypcja wygasła w międzyczasie mogą wrócić do zabawy od razu z rozszerzeniem Warlords of Draenor. Dzięki temu bez wydawania złotówki można sprawdzić, jak World of Warcraft rozwinęło się przez ostatnie lata. Nie ma żadnych przeszkód by kontynuować zabawę postacią z bardzo wysokim poziomem doświadczenia, pomimo braku aktywnego abonamentu.

Akcja promocyjna Blizzard związana jest z nadciągającym, siódmym już rozszerzeniem, nazwanym Battle for Azeroth, które trafi na rynek 14 sierpnia. Blizzard chce przyciągnąć do World of Warcraft jak najwięcej graczy przed debiutem tego DLC. Przy złożeniu zamówienia przedpremierowego na Battle fo Azeroth gracze mają otrzymać kod na pobranie Legion za darmo oraz "dopałkę" poziomów doświadczenia, dzięki której błyskawicznie podniesiemy poziom bohatera do 110.

Darrnowy weekend w World of Warcraft
 

Tagi: blizzard darmowy gratis pc World of Warcraft za darmo