Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.06.2018 10:22
Valkyria Chronicles 4 wygląda dobrze na Switch. Zwiastun z gameplayem
538V

Valkyria Chronicles 4 wygląda dobrze na Switch. Zwiastun z gameplayem

Valkyria Chronicles 4 trafiło już w wersji na PS4 na rynek japoński. Teraz pora na wydanie gry dla Switch. Pytanie jak Sega poradziła sobie z przeniesieniem swojego taktycznego RPG-a na słabszy sprzęt?

Wygląda na to, że deweloperzy nie mieli problemów z wrzuceniem Valkyria Chronicles 4 na Nintendo Switch. Gra dorobiła się właśnie gameplayowego zwiastuna w tej wersji i trzeba powiedzieć, że wygląda to prawie tak samo dobrze, jak na PS4. Posiadacze Switch nie muszą więc martwić się o cięcia wizualne względem mocniejszych konsol.

Czołg w edycji kolekcjonerskiej Valkyria Chronicles 4

Wiemy już, że Valkyria Chronicles 4 trafi na Switch w Japonii 27 września. W tym samym dniu potomkowie samurajów otrzymają konwersję pierwszego Valkyria Chronicles na Switch. W przypadku rynków zachodnich do premiery wszystkich wersji gry (na PS4, PC, XOne i Switch) dojdzie 25 września 2018 r. Warto rzucić przy okazji na zawartość edycji kolekcjonerskiej gry.

Niedługo Valkyria Chronicles 4 ma dorobić się wersji demonstracyjnej w angielskiej wersji językowej. Czekamy na ogłoszenie Segi na ten temat.

 

Tagi: Sega switch valkyria chronicles Valkyria Chronicles 4