SKLEP
Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 19.06.2018 22:09
Typer mistrzostw świata - pierwszy ranking i drugi zestaw par
981V

Typer mistrzostw świata - pierwszy ranking i drugi zestaw par

Za nami już 17 spotkań trwających mistrzostw świata, a tym samym czas na pierwszy ranking w naszym typerze. Nie da się ukryć, że kilka wyników można zaliczyć do kategorii sensacji, a co najmniej niespodzianki. Okazuje się jednak, że wcale nie tak łatwo Was zaskoczyć, bo czołowym typerom udało się zgromadzić blisko 30 punktów z 68 możliwych. 

Jak oceniacie pierwszą kolejkę spotkań (plus mecz Rosja - Egipt z II kolejki)? Największa niespodzianka? Największe zaskoczenie? Czy macie już swoich faworytów? Nasza reprezentacja póki co zaczęła słabo, bo porażka z Senegalem już na starcie nieco komplikuje nam sytuację w grupie, ale już w niedzielę o 20.00 okazja na rehabilitację. 

Pierwsza piątka po I kolejce:

  1. charlesz 30 punktów
  2. Froszti 29 punktów
  3. noname822 29 punktów
  4. LordRiver87 28 punktów
  5. Reinvented 26 punktów

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - typuj z PPE.pl

Do rzeczy - zasady zabawy dla wielu są zapewne znane. Na stronie ppe.pl/typer znajdziecie aktualny zestaw par (obejmuje 15 spotkań II kolejki). W formularzu wystarczy wpisać typowany wynik, kliknąć "Typuj kolejkę" i gotowe. Po rozegraniu wszystkich spotkań w ramach aktywnego zestawu przeliczymy wyniki i pojawi się punktacja plus automatycznie nowy zestaw par. Za jeden mecz można zgarnąć 4 punkty (szczegóły na stronie typera), tak że w II kolejce do zdobycia aż 60 punktów (15 spotkań do wytypowania). 

Drugi zestaw par:

Mecze możecie typować do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem. Również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem możecie zmienić typ, nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wytypować całą kolejkę (co jest koniecznością, nie ma możliwości typowania wybranych spotkań), a potem w miarę potrzeb (np. niespodziewana kontuzja itp.) zmienić typ. Co istotne - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili - nie zdążyłeś wytypować jakiegoś meczu? Nie ma problemu, wciąż możesz typować te, które nie zostały jeszcze rozegrane w ramach dostępnego zestawu par (chociaż wiadomo, zawsze to potencjalne punkty na starcie mniej). 

Najlepszych typerów poznamy po finałowym meczu 15 lipca. Nagrody przewidzieliśmy dla 5 najlepszych typerów PPE.pl (w zestawach nagród znajdą się gry, książki, filmy, koszulki, gadżety, prenumeraty PSX Extreme). Warto jednak śledzić naszą zabawę, bo postaramy się również o okolicznościowe nagrody dla najlepszych typerów danej kolejki (na podstronie konkursu znajduje się specjalna zakładka z wynikami typów danej kolejki).

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


Zapraszamy do typowania II zestawu par - czas macie do 13.30 w środę, bo wtedy zablokowany zostanie pierwszy mecz zestawu Portugalia - Maroko (oczywiście jeśli się spóźnicie, będziecie mogli typować kolejne spotkania, ale po co tracić potencjalne punkty :)). Zapraszamy do wspólnej zabawy i komentowania.

Tagi: