Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2018 20:45
Code Vein wygląda obiecująco. Gameplay przepełniony walką
634V

Code Vein wygląda obiecująco. Gameplay przepełniony walką

Znajdą się chętni na mnóstwo walki z demonami w ponurych podziemiach? Na E3 dziennikarze otrzymali dostęp do fragmentu z Code Vein, który pozwala spojrzeć na ostateczną wersję gry.

Bandai Namco promując Code Vein wykorzystało motywy znane z gier From Software, ale deweloperzy odpowiedzialni za produkcję zdecydowali się na stworzenie bardzo charakterystycznych elementów, których nie zobaczyliśmy w między innymi serii Dark Souls.

Code Vein. Nowy zwiastun oraz data premiery

Trudno nie porównywać Code Vein do przykładowo Dark Souls, ponieważ japońscy deweloperzy inspirowali się dziełami From Software. Mam jednak wrażenie, że zespół w tym wypadku nie przekroczył granicy i tytuł ma swoją duszę.

Na materiale zobaczycie sporo walk, na których bohater pokazuje różne bronie, a punktem kulminacyjnym zmagań jest pojedynek z potężnym bossem. Tajemnicza postać wygląda niepozornie, ale jej ataki są wyjątkowo bolesne.

Mam przy tym jedną obawę – na wszystkich aktualnie dostępnych materiałach Code Vein prezentuje podobną stylistykę lokacji… Mam nadzieję, że to tylko przedsmak wrażeń i autorzy specjalnie pokazują jedną, większą miejscówkę, a kolejne zaoferują większe urozmaicenie.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Code Vein gameplay Shift